Froli

wyszukano 0 pozycji

od do

W górę

Firma Froli, to firma z długą tradycją. Firma jest obecna na rynku już od lat piędziesiątych, kiedy zajmowała się konstrukcją i wyrobem innowacyjnych materiałów syntetycznych wysokiej jakości. Póżniej produkcję rozszerzono o ekskluzywne stelaże do łóżek. Firma Froli oferuje stelaże segmentowe, odpowiednie dla wszystkich klientów. Stelaże nadają się do stosowania z większością materaców.
Stelaże Froli są innowacyjne dzięki szczelinom wentylacyjnym. Ich elastyczna forma dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała i zapewnia zrównoważoną pozycję kręgosłupa i zdrowy sen. Stelaże zapewniają także ulgę dla mięśni i krążków międzykręgowych oraz doskonałe warunki dla odprężającego snu.
Szczeliny wentylacyjne oferują maksymalny stopień pełnej wentylacji. Technologia unoszenia powietrza Air Lift opracowana specjalnie przez firmę Froli gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza podczas snu, poprzez delikatne ruchy szczelin wentylacyjnych oraz w ciągu dnia przez prostowanie materaca za pomocą podnośników. Stelaże są Idealny także dla alergików.