Estella

wyszukano 0 pozycji

od do

W górę

Firma Estella Sp. z o.o. została założona w 1995 roku w Polkowicach w województwie dolnośląskim. Na początku istnienia firmy główną działalnością były usługi przeszycia dla niemieckiego kontrahenta a nazwa przedsiębiorstwa przez 15 lat brzmiała PPU Stella.W roku 2010 firma zmieniła swoją nazwę tak aby jeszcze bardziej utożsamiać się z jakością jaka gwarantują produkty ESTELLA. Od samego początku istnienia 100% udziałowcem przedsiębiorstwa jest firma HK Holding z Neustadt/Aisch z Niemiec.

Początki firmy w Niemczech datowane są na 1949 r, kiedy to Józef i Wilfrieda Kühnl otworzyli firmę zajmującą się przede wszystkim hafciarstwem. Kolejnym krokiem było stworzenie w 1979 r. marki ESTELLA w Niemczech a następnie stopniowe wprowadzanie tychże produktów na rynek polski, czeski oraz rosyjski. Obecnie ESTELLA Sp. z o.o. jest wiodącym producentem wysokogatunkowych kompletów pościeli z satyny oraz jersey-u wykonanej ze 100% egipskiej bawełny.

W ofercie naszego sklepu znajduje się aktualna kolekcja pościeli marki Estella oraz szeroki wybór prześcieradeł w kilkudziesięciu kolorach.