Prince Visco - materac z pianki leniwej

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał pianka termoelastyczna
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3 (jak na tapczanie)
4 (jak na karimatce)
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60°C
Całkowita wysokość materaca 21 cm
Wysokość wnętrza 19 cm
Pokrowiec Jojoba
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 3 lata

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z leniwą, termoelastyczną pianką dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z leniwą, termoelastyczną pianką, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianką termoelastyczną pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Antidekubitny efekt matracy z leniwej, termoelastycznej pianki umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.

Producent

DlaSpania

Opis

Luksusowy, dwustronny materac PRINCE Visco wykonany z pianki leniwej, który ma doskonałe właściwości ortopedyczne i doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Efekt ortopedycznego jest zwiększony przez specjalny kształt wnętrza w postaci fal. Zapewnia to optymalny rozkład sił, a tym samym przyczynia się do prawidłowego ułożenia kręgosłupa podczas snu.

Materac Prince Visco oferuje wybór powłoki snu oraz jej twardość. Ze względu na zmienność, sprawia, że nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn lub dla miłosników miękkich i średnio sztywniejszych powierzchni.

7 wyprofilowanych stref dają uczucie masazu mięśni, które poprawia krążenie krwi. Równa powierzchnia pozwala cieszyć się uczuciem pewnego obszaru wsparcia nasyconej leniwej pianki.

- Warstwa miękka: leniwa pianka (niebieska) 50kg/m3,
- Wnętrze (rdzeń) Wave Zone, ortopedyczne. Pianka Flexi Foam 30,35kg/m3.
- Warstwa wierzchnia (pomarańczowa) z leniwej pianki 50kg/m3.

Materac jest przyjazny w dotyku, z dodatkiem jojoba. Pikowana polarem wydrążonych włókien.
Pokrowiec można prać w temperaturze 60° C, dzielony na dwie odrębne części.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Termoelastyczne DlaSpania Materace

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.