Portoflex HN - stelaż z mechaniznem do podnoszenia

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Twardość Na jakość stelaży więc też na spanie wpływa przede wszystkim liczba i wykonanie listew, od podstawowych do stelaży z regulacją twardości. Najwyższy komfort zapewniają stelaże z wyższą liczbą listew o regulowanej twardości albo w pełni regulowane stelaże segmentowe.

Za pomocą przesuwanych obejm można ustawić potrzebną twardość w rejonie bioder.

Zwiększenie elastyczności listew przez ich nawiercenie w strefie ramion zapewnia odpowiednie podparcie kregosłupa nawet przy spaniu na boku.
28 listew
Regulacja twardości w części biodrowej
Zmiękczenie w strefie ramion
Nośność 130 kg
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 5 lat

Rekomendacja

Stelaż jest odpowiedni dla: Stelaż zapewnia prawidłowe ułożenie materaca i nadaje lepsze właściwości ortopedyczne. Dzięki temu są materace w kombinacji z dobrze dobranym materacem odpowiednie dla mężczyzn, kobiej i dzieci
Mężczyzn
Kobiet
Dzieci

Na stelaż można ułożyć: Podczas wyboru stelaża trzeba zwracać uwagę na to, jaki materac chcemy na stelaż ułożyć. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materaca. Niektóre materace nie można używać np. w kombinacji z regulowanymi stelażami.
  • Materac piankowy Piankowe materace można ułożyć na wszystkie typy stelażów, włącznie regulowanych i silnikowych.
  • Materac lateksowy Lateksowe materace można ułożyć na wszystkie typy stelażów, włącznie regulowanych i silnikowych.

Regulacja stelaża: Stelaże można dzielić według tego, w której części i w jaki sposób są regulowane. Dla maksymalnego komfortu polecamy stelaże regulowane za pomocą silnika.
Stelaż regulowany ręcznie Stelaż z możliwością ręcznego regulowania dla większego komfortu podczas czytania, wypoczynku albo oglądania telewizji z łóżka.
Pozycja spania: Na wszystkich stelażach można spać w dowolnej pozycji, dzięki regulacji twardości listew albo segmentów są jednak niektóre stelaże wygodniejsze na przykład do spania na boku.
Na boku
Na brzuchu
Na plecach

Producent

AHORN

Opis

Czytają Państwo w łóżku? Bolą Was czasem nogi? Albo, czy chętnie odpoczywacie? Stelaż z ręcznym pozycjonowaniem zapewni właściwy komfort.
Stała część stelaża pomiędzy strefą do pozycjonowania głowy i nóg zapewnia większą powierzchnię do podparcia bioder. Siedzenie na łóżku jest jeszcze wygodniejsze.
Zamocowanie gniazd na bokach stelaża zapewnia większą nośność i dobrą wytrzymałość na poszczególne obciążenia tak, że nawet przy gwałtownym siadaniu na łózku nie dojdzie do jego uszkodzenia.
Elastyczne listwy w 7 anatomicznych strefach zamocowane w podwójnych kauczukowych gniazdach są umieszczone na bokach stelaża. Obracają się i reagują na całej długości (nie tylko w środkowej części łózka).

Równomierne rozłożenie ciężaru ciała na powierzchni materaca przyczynia się również do rozluźnienia okolic kręgosłupa i stawów.

Za pomocą przesuwnych objemek ustawiamy niezbędną sztywność w rejonie bioder w środkowej części łóżka.

Taśma środkowa poprawia stabilność i nośność oraz daje poczucie kompaktowości stelaża z materacem.

Zwiększenie elastyczności listew przez ich nawiercenie w strefie ramion zapewnia odpowiednie podparcie kręgosłupa nawet przy spaniu na boku.

Wykończenie powierzchni stelaża za pomocą folii ułatwia utrzymanie go w czystości.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Regulowane Listwowe AHORN

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.