Porady i ciekawostki

 
Łatwo się zagubić, w szerokim zakresie produktów, marek i asortymentu. W dziale Doradztwa znajdziesz szereg dodatkowych informacji w celu właściwego doboru materacy, łóżek i anatomicznych poduszek. Wystarczy wybrać temat, który cię interesuje:
Potrzebujesz pomocy lub upewnić się, że to odpowiedni wybór? Jesteśmy tu dla Ciebie, więc nie wahaj się skontatować się z nami!

Jak wybrać odpowiedni materac?

Nie wiesz jak wybrać odpowiedni materac dla siebie, drugiej połówki, czy dziecka. Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.

więcej

Jaki materac dla dziecka?

Jaki będzie najwłaściwszy materac dla naszej pociechy? 

więcej

Co to znaczy materac zdrowotny?

Materac zdrowotny? Co to takiego? Jakie korzyści da nam materac zdrowotny. Każde pytanie ma swoją odpowiedź właśnie w tym miejscu.

więcej

Certyfikacja - Gwarancja dobrego wypoczynku.

Wzrastająca świadomość faktu, że sen jest jedyną prawdziwą fazą odpoczynku po codziennym pośpiechu i tego, w jaki sposób sprzyja naszemu komfortowi psychicznemu i fizycznemu, doprowadza do zmian wszystkiego, co jest związane ze snem.

więcej

Co ma wpływ na jakość snu?

Sen jest najważniejszą formą odpoczynku każdego człowieka – jest ważny dla regeneracji naszych sił psychicznych oraz fizycznych. Warunkiem zdrowego snu, w czasie którego czerpiemy energię na następny dzień, jest rozluźnienie kręgosłupa, stawów i mięśni.

więcej

W górę