Poduszka TEMPUR® Comfort Klasyczny Komfort

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał TEMPUR
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60 °C
Pokrowiec Mieszanka bewełny i poliestru zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci. Pokrowiec ogranicza rozwój pleśni i bakterii, jest idealny dla alergików. mieszanka bawełny i poliestru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Gwarancja 3 lata

Rekomendacja

Poduszka jest odpowiednia dla:
Mężczyzn
Kobiet
Dzieci

Poduszka pomaga zapobiegać: Poduszki z materiału TEMPUR pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Sztywności mięśni szyjnych TEMPUR dostosuje się kstałtu głowy pod wpływem temperatury ciała i dochodzi do dotlenienia i rozwolnienia mięszni szyjnych.
Złemu ukrwienu mięśni szyjnych Materiał TEMPUR jest charakterystyczny niską elastycznością i dzięki temu dostosuje się kształtu głowy i szyi bez wytwarzania przeciwciśnienia.
Bólu kręgosłupa szyjnego i głowy Termosenzytywny materiał TEMPUR zapewnia anatomicznie odpowiednią pozycję podczas snu i antidekubitny efekt materiału umożliwia dostateczne ukrwienie i relaksacje mięśni.
Niespokojnemu snu Materiał poduszki doskonałe kopiuje kształt głowy i szyi i eliminuje eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Chrapaniu Studium przeprowadzone między użytkownikami poduszek TEMPUR pokazują, że dochodzi do ważnego ograniczenia chrapania.
Poduszka jest odpowiednia do spania: Poduszka utrzymuje głowę w anatomiczne poprawnej pozycji i zapewnia jej dostateczne oparcie. Dlatego jest ważne wybrać dobrze nie tylko materiał, ale także kształt poduszki, odpowiedni dla pozycji, w której śpimy.
Na boku
Na plecach
Na brzuchu

Opis

Poduszka TEMPUR Comfort ma zapewnić komfortowy wypoczynek w każdej pozycji. Jest wypełniona rozdrobnionym materiałem TEMPUR (TCT), który daje jej wyjątkową miękkość i plastyczność, zachowując zdolność redukcji nacisku. Ma formę tradycyjnej poduszki. Polecamy ją każdemu, kto ceni sobie wygodę.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Klasyczny Komfort TEMPUR TEMPUR

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

ewa, 14. 7. 2012 11:41

zainteresowana jestem poduszka tempur z podwyzszeniem na szyje, mam 175cm wzrostu i nie wiem czy lepsza jest M czy L, prosze o porade.

dziekuje

ewa


14. 7. 2012 11:53

Dzień dobry,

Polecamy model ORIGINAL lub MILENIUM. Jeśłi chodzi o wybór rozmiaru zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie M-ka.

 

Pozdrawiamy,   

DlaSpania Team  

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.