Poduszka Singular

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał Pianka Rubex, to pierwsza na świecie pianka, w której surowce pochodzące z przeróbki ropy naftowej zostały zastąpione surowcem pochodzenia naturalnego - olejem słonecznikowym. bio pianka
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 30 °C
Pokrowiec Tkanina Microsafe zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci. Pokrowiec ogranicza rozwój pleśni i bakterii, jest idealny dla alergików. mieszanka bawełny i poliestru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Gwarancja 2 lata

Rekomendacja

Poduszka jest odpowiednia dla:
Mężczyzn
Kobiet
Dzieci

Poduszka pomaga zapobiegać: Poduszki Metzeler pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Sztywności mięśni szyjnych Dzięki materiału, który dopasuje się kształtu głowy, dochodzi do dotlenienia i rozwolnienia mięśni szyjnych.
Złemu ukrwienu mięśni szyjnych Specjalny materiał dostosuje się do kształtu głowy i szyi, bez wytwarzania przeciwciśnienia.
Bólu kręgosłupa szyjnego i głowy Poduszka zapewnia anatomicznie odpowiednią pozycję podczas snu i antidekubitny efekt materiału umożliwia dostateczne ukrwienie i relaksacje mięśni.
Niespokojnemu snu Materiał poduszki doskonałe kopiuje kształt głowy i szyi i eliminuje eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Poduszka jest odpowiednia do spania: Poduszka utrzymuje głowę w anatomiczne poprawnej pozycji i zapewnia jej dostateczne oparcie. Dlatego jest ważne wybrać dobrze nie tylko materiał, ale także kształt poduszki, odpowiedni dla pozycji, w której śpimy.
Na boku
Na plecach
Na brzuchu

Producent

Metzeler

Opis

System tunelowy Rubex Tubes umożliwia spanie w każdej pozycji - na plecach, na boku i na brzuchu.

Pokrowiec poduszki jest zrobiony z tkaniny Microsafe, o właściwościach antybakteryjnych. Pikowany jest z włóknami klimatycznymy.

Można wybierać z dwóch wysokości poduszki - 4 i 8 cm.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Bio pianka

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.