Poduszka PERDORMIRE MOORE

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał pianka termoelastyczna
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 30 °C
Pokrowiec Pokrowiec PerDormire Medic+Area z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest idealny dla alergików. mieszanka poliestru i wiskozy
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Gwarancja 5 lat

Rekomendacja

Poduszka jest odpowiednia dla:
Mężczyzn
Kobiet
Dzieci

Poduszka pomaga zapobiegać: Poduszki z pianki termoelastycznej pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Sztywności mięśni szyjnych Dzięki materiału, który dopasuje się kształtu głowy, dochodzi do dotlenienia i rozwolnienia mięśni szyjnych.
Złemu ukrwienu mięśni szyjnych Pianka termoelastyczna wyznacza się niską elastycznością i dzięki temu dostosuje się do kształtu głowy i szyi, bez wytwarzania przeciwciśnienia.
Bólu kręgosłupa szyjnego i głowy Pianka termoelastyczna zapewnia anatomicznie odpowiednią pozycję podczas snu i antidekubitny efekt materiału umożliwia dostateczne ukrwienie i relaksacje mięśni.
Niespokojnemu snu Materiał poduszki doskonałe kopiuje kształt głowy i szyi i eliminuje eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Poduszka jest odpowiednia do spania: Poduszka utrzymuje głowę w anatomiczne poprawnej pozycji i zapewnia jej dostateczne oparcie. Dlatego jest ważne wybrać dobrze nie tylko materiał, ale także kształt poduszki, odpowiedni dla pozycji, w której śpimy.
Na boku
Na plecach
Na brzuchu

Producent

PerDormire

Opis

Wnętrze poduszki wykonane jest w całości z termoelastycznej, tzw. leniwej pianki, podpierającej głowę i kark bez nacisku zwrotnego, dopasowując się do ich kształtu. Dzięki temu krążenie krwi nie jest ograniczone i mięśnie mogą się w pełni zrelaksować. Bawełniany pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny dzięki czemu można go łatwo zdjąć i wyprać. Poduszka jest neutralna pod względem alergicznym.

Poduszka jest bardzo ważnym elementem wyposażenia sypialni wpływającym na zdrowy sen. Jej zadaniem jest odpowiednie podparcie głowy, ważącej u dorosłego człowieka 5-7 kg. Dlatego poduszka musi być wykonana z najwyższej klasy materiałów i mieć właściwy kształt. Wymagania te spełniają poduszki PerDormire.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Termoelastyczne Zdrowotne PerDormire

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Daria, 28. 12. 2017 08:53

Witam, proszę o informację, jaka jest grubość/wysokość poduszki?
Pozdrawiam
Daria Zaleska


DlaSpania, 28. 12. 2017 12:50

Dzień dobry,

Poduszka ma około 15 cm wysokości.

Pozdrawiam

Magda Zakrzewska, e-shop DlaSpania

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.

Genowefa Stolarska, 29. 8. 2017

To już moja trzecia poduszka tej firmy i ten sam model. Jedną mam mój maż, jedną mam dla siebie, drugą dla mamy, obie z mamą mamy poważne problemy z kręgosłupem, odkąd śpimy na tych poduszkach, problemy zmniejszyły się. Nie ma porannych bóli, czy zawrotów głowy. Nawet jak się jest zdrowym to powinno się mieć tą poduszkę. Nie wiem co w niej jest, ze lepiej i szybciej się wysypiamy. KOCHAM JĄ i nie zamieniłabym na żadną inną!

BRAK!

3 z 6 osób uznało tę recenzję za pomocną. Czy ona pomogła też Tobie? Tak Nie

Maria Żurawel, 6. 3. 2018

Bardzo wygodna poduszka powiedziała bym stworzona dla mnie w połączeniu z dobrym materacem śpi się bosko i nie boli szyja wstaje wypoczęta.

2 z 3 osób uznało tę recenzję za pomocną. Czy ona pomogła też Tobie? Tak Nie

Dorota Bochenek-Garnega, 6. 2. 2018

Polecam, nie skorzystam juz nigdy z poduszek puchowych

Polecam

1 z 2 osób uznało tę recenzję za pomocną. Czy ona pomogła też Tobie? Tak Nie