Poduszka PERDORMIRE BIO DOUBLE

Rabat
20 %
CENA OD: 295 zł
Pokaż warianty
i ceny
... sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym.
Pokaż sklepy

Dane techniczne

Materiał piana pamięciowa, piana pamięciowa bio
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 30 °C
Wysokość wnętrza 12 cm
Pokrowiec mieszanka poliestru i wiskozy
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Gwarancja 2 lat

Rekomendacja

Poduszka jest odpowiednia dla:
Mężczyzn
Kobiet
Dzieci

Poduszka pomaga zapobiegać: Poduszki z pianki termoelastycznej pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Sztywności mięśni szyjnych Dzięki materiałowi, który dopasuje się kształtu głowy, dochodzi do dotlenienia i rozluźnienia mięśni szyjnych.
Złemu ukrwienu mięśni szyjnych Pianka termoelastyczna wyróżnia się niską elastycznością i dzięki temu dostosuje się do kształtu głowy i szyi, bez wytwarzania nacisku zwrotnego.
Bólu kręgosłupa szyjnego i głowy Pianka termoelastyczna zapewnia anatomicznie odpowiednią pozycję podczas snu. Efekt materiału umożliwia dostateczne ukrwienie i relaksację mięśni.
Niespokojnemu snu Materiał poduszki doskonałe kopiuje kształt głowy i szyi. Eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Poduszka jest odpowiednia do spania: Poduszka utrzymuje głowę w anatomiczne poprawnej pozycji i zapewnia jej dostateczne oparcie. Dlatego jest ważne wybrać dobrze nie tylko materiał, ale także kształt poduszki, odpowiedni dla pozycji, w której śpimy.
Na boku
Na plecach
Na brzuchu

Producent

PerDormire

Opis

Poduszka Bio Double dzięki pianie pamięciowej potrafi sie doskonale dostosować do wagi i nacisku, aby zapewnić świetne oparcie i komfort. Co więcej można używać obu stron, umożliwiających wybór odpowiedniego odczucia twardości. Strona z piany pamięciowej bio (zielona) jest dodatkowo wzbogacona olejkami eterycznymi dla spokojniejszego i przyjemnego snu.

Jednocześnie poduszka Bio Double jest w pełni antyalergiczna, również dzięki pokrowcowi z wykończeniem Probiotic, które aktywnie ogranicza występowanie roztoczy. Wysoka przewiewność zapewnia odprowadzenie wilgoci i ciepła Uniwersalny kształt dla wszystkich pozycji podczas snu Olejki eteryczne wspierające spokojne i szybkie zasypianie Dwie strony umożliwiające wybór różnych twardości poduszki


Czas dostawy

Warianty wysyłane w ciągu 3 dni roboczych:
1 szt. Poduszek 72 x 42
Najszybsza wysyłka

Opcje produktu

1 szt. Poduszek 72 x 42 369 zł
295 zł
w magazynie

Dostawa 3 dni roboczych

szt.
Całkowity koszt

Dostawa od 28 zł
Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.

Klient z Łodzi, 10. 12. 2019

Kupiliśmy tą poduszkę wraz z inną(DUAL CLIMA) i mimo tego, że przyszedłem po zupełnie inne poduszki to nie żałuję tej decyzji. Zakupu dokonaliśmy w Porcie Łódź a wróciliśmy w to miejsce bo jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupionego tam materaca. Obsługa, hmm, nie znam lepszej w Łodzi. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!!!!!

bardzo wygodna

brak

0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną. Czy ona pomogła też Tobie? Tak Nie