PerDormire Magic Aiir MD - przewiewny materac

Dane techniczne

Materiał pianka wysokoelastyczna AIIR
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3,4
Nośność 150 kg
Zdejmowany pokrowiec Hipoalergiczny pokrowiec jest rozpinany, z możliwością prania, co daje najwyższy poziom higieny. Dodatkowo podzielony został na dwie części, co ułatwia pranie i suszenie w warunkach domowych. tak
Całkowita wysokość materaca 25 cm
Wysokość wnętrza 23 cm
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pianka Extra Soft poprawia komfort użytkownika i daje przyjemne uczucie miękkości. o 2,5 cm piany Extra Soft
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 10 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianki wysokoelastycznej pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Antidekubitny efekt matracy z leniwej, termoelastycznej pianki umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.

Producent

PerDormire

Opis

Chcesz wypróbować coś nowego? Materac Magic Aiir MD 3.0 oferuje całkowicie innowacyjną technologię specjalnych nacięć rdzenia. Dostarcza wyjątkowe wrażenie, którego nie znajdziesz w innych materacach. Odczucie sprężystości wraz z odczuciem piany pamięciowej stanowią doskonałe oparcie ciała. To bardzo wygodne i przyjemne rozwiązanie.

Oczaruje Cię również nowoczesny pokrowiec materaca, który jest nie tylko piękny, ale również bardzo praktyczny. Można go w prosty sposób zdjąć i wyprać w domowych warunkach. Wyprodukowany jest z antyalergicznych włókien, które chronią rdzeń przed kurzem i roztoczami, co jest niezwykle istotne dla alergików. Pokrowiec oraz rdzeń są bardzo przewiewne, dzięki wentylacji odprowadzają w prosty sposób wilgoć i nadmierne ciepło.

Podczas snu nie będziesz się przegrzewać i wybudzać ze snu. Sen będzie głeboki, czyli lepszy i zdrowszy.

Przyjdź zapoznać się z tą innowacyjną propozycją do jednego z naszych salonów DlaSpania. Wypróbuj to nowe, wyjątkowe doznanie na własnej skórze.

Kluczowe cechy

• Elastyczne odczucie dzięki specjalnemu rdzeniowi Aiir
• Rdzeń łączący sprężystość i wygodę piany pamięciowej
• Innowacyjny pokrowiec z otworami wentylacyjnymi
• Wysoka przewiewność dla odprowadzenia wilgoci i nadmiernego ciepła

Skład materaca:
• Pokrowiec strona A:
o 2,5 cm piany Extra Soft
• 5 cm piany pamięciowej AIIR
• 7 cm piany wysokoelastycznej AIIR
• 4 cm piany wysokoelastycznej AIIR
• 7 cm piany wysokoelastycznej AIIR


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Wysokoelastyczne PerDormire

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.

Julia M., 20. 8. 2018

Materac dobry, aczkolwiek dostawa przekroczyła termin.

5 z 10 osób uznało tę recenzję za pomocną. Czy ona pomogła też Tobie? Tak Nie