PerDormire Libra Fresh 3.0 - materac z aloesem

Dane techniczne

Materiał pianka termoelastyczna
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3,4
Nośność 150 kg
Zdejmowany pokrowiec Hipoalergiczny pokrowiec jest rozpinany, z możliwością prania, co daje najwyższy poziom higieny. Dodatkowo podzielony został na dwie części, co ułatwia pranie i suszenie w warunkach domowych. tak
Całkowita wysokość materaca 23 cm
Wysokość wnętrza 19 cm
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pianka termoelastyczna poprawia komfort użytkownika i posiada wybitne właściwości ortopedyczne. 2 cm piany pamięciowej ClimaFresh
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 6 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianki wysokoelastycznej pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Antidekubitny efekt matracy z leniwej, termoelastycznej pianki umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.

Producent

PerDormire

Opis

Materac Libra Fresh 3.0 oczarowuje przede wszystkim swoim wyjątkowym pokrowcem z wyciągiem z aloesu. Mikrokapsułki z aloesem aktywują się dotykiem, podczas leżenia na materacu. Działają jako antyutleniacz i mają korzystny wpływ na skórę – pomagają goić zranienia, wysypki i wygładzają zmarszczki.

Materac bierze aktywny udział w termoregulacji w łózku. Nadmierne ciepło zostaje odprowadzone na zewnątrz, przy zachowaniu optymalnej temperatury. Nie będzie Ci w nocy ani zimno, ani zbyt ciepło. Nie grozi Ci już przebudzenie z zimna, po zrzuceniu z siebie kołdry z powodu nieznośnego ciepła. Ciesz się spokojnym snem przez cała noc.

Pokrowiec materaca wykonany jest z antyalergicznych włókien, które nie przepuszczają kurzu w głąb materaca, przez co nie stanowi on pożywki dla rozwoju roztoczy i pleśni. Docenią ten fakt szczególnie alergicy. Koniec z zapchanym nosem i przekrwionymi oczami. Materac jest przewiewny, więc w czystości i świeżości możesz cieszyć się lepszym snem.

Kluczowe cechy:

• Lepszy i spokojniejszy sen dzięki pianie pamięciowej ViscoMind®
• Mniejsza potliwość i przegrzewanie się dzięki pianie pamięciowej ClimaFresh®
• Aloes w pokrowcu działa korzystnie na skórę i wspiera higienę
• Dzięki możliwości wyboru twardości jest idealnym rozwiązaniem dla par

Skład materaca:
• Pokrowiec strona A:
o 2 cm piany pamięciowej ClimaFresh®
• 4 cm piany pamięciowej
• 15 cm piany wysokoelastycznej
• Pokrowiec strona B:
o 2 cm piany Extra Soft


Czas dostawy

Warianty wysyłane w ciągu 3 dni roboczych:
żaden
Najszybsza wysyłka
w 20 dniach roboczych
w 7 dniach roboczych

Opcje produktu

80 x 200 2 990 zł
na zamówienie

Dostawa 20 dni roboczych

szt.
90 x 200 2 990 zł
w magazynie

Dostawa 7 dni roboczych

szt.
140 x 200 4 890 zł
na zamówienie

Dostawa 20 dni roboczych

szt.
160 x 200 5 590 zł
w magazynie

Dostawa 7 dni roboczych

szt.
180 x 200 6 290 zł
w magazynie

Dostawa 7 dni roboczych

szt.
Nie typowy rozmiar Rozmiar i cena nie typowego zamówienia
Całkowity koszt

Dostawa od 15 zł
Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.