PerDormire Hydra Fresh 3.0 - materac z efektem masażu

Dane techniczne

Materiał pianka termoelastyczna
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3,4
Nośność 150 kg
Zdejmowany pokrowiec Hipoalergiczny pokrowiec jest rozpinany, z możliwością prania, co daje najwyższy poziom higieny. Dodatkowo podzielony został na dwie części, co ułatwia pranie i suszenie w warunkach domowych. tak
Całkowita wysokość materaca 24 cm
Wysokość wnętrza 20 cm
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pianka termoelastyczna poprawia komfort użytkownika i posiada wybitne właściwości ortopedyczne. 2 cm piany pamięciowej ClimaFresh
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 10 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianki wysokoelastycznej pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Antidekubitny efekt matracy z leniwej, termoelastycznej pianki umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.

Producent

PerDormire

Opis

Materac Hydra Fresh 3.0 oferuje rdzeń profilowany do pięciu stref anatomicznych, co umożliwa doskonałe rozłożenie nacisku, stanowiąc solidne oparcie. Podczas leżenia, materac delikatnie masuje, mięśnie są lepiej ukrwione, spada napięcie a Ty budzisz odpoczęty i przyjemnie zrelaksowany. Lepsze krążenie jest pomocne również w prewencji zimnych dłoni i stóp.

Hydra Fresh 3.0 bierze aktywny udział w termoregulacji w łóżku. Piana pamięciowa ClimaFresh® zaszyta w pokrowcu reaguje na zmiany temperatury i odprowadza nadmierne ciepło. Nie musisz się obawiać, że będziesz spocony, albo wychłodzony. Materac dba o utrzymanie właściwej temperatury dla spokojnego i nieprzerwanego snu.

Po drugiej stronie pokrowca znajduje się piana Extra Soft, która jak nazwa wskazuje, zapewnia przyjemną miękkość materaca. Z materaca będziesz wstawał i kładł się z przyjemnością.

Ciesz się tym rewelacyjnym materacem o właściwościach ortopedycznych w swoim łóżku.

Kluczowe cechy:

• Lepszy i spokojniejszy sen dzięki pianie pamięciowej ViscoMind®
• Mniejsza potliwość i przegrzewanie się dzięki pianie pamięciowej ClimaFresh®
• Głęboki sen i regeneracja dzięki profilowi masującemu
• Idealna opcja dla par dzięki możliwości wyboru twardości
Skład materaca:
• Pokrowiec strona A:
o 2 cm piany pamięciowej ClimaFresh®
• 4 cm piany Extra Soft
• 16 cm piany wysokoelastycznej
• Pokrowiec strona B:
o 2 cm piany Extra Soft


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Wysokoelastyczne PerDormire

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.

Marek, 4. 7. 2018

Świetny!

mniej się pocę

nie budzę żony jak wstaję

2 z 4 osób uznało tę recenzję za pomocną. Czy ona pomogła też Tobie? Tak Nie

19965, 3. 12. 2018

Faktycznie czuć masaż. Bardzo wygodny i niedrogi model

0 z 2 osób uznało tę recenzję za pomocną. Czy ona pomogła też Tobie? Tak Nie

Wałga Monika, 20. 8. 2018

Nie lubię tego zatapiania, więc ten model jest dla mnie idealny. Spędziłem w salonie sporo czasu, ale jutro odbieram najlepszy dla siebie materac. Myślę, że dobrze się sprawdzi podczas snu, ponieważ cały mój kręgosłup na nim leży i nie był drogi.

0 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną. Czy ona pomogła też Tobie? Tak Nie