PerDormire Cashmere Plus 3.0 - materac z dodatkiem kaszmiru

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał pianka termoelastyczna
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3,4
Nośność 150 kg
Zdejmowany pokrowiec Hipoalergiczny pokrowiec jest rozpinany, z możliwością prania, co daje najwyższy poziom higieny. Dodatkowo podzielony został na dwie części, co ułatwia pranie i suszenie w warunkach domowych. tak
Całkowita wysokość materaca 28 cm
Wysokość wnętrza 25 cm
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pianka termoelastyczna poprawia komfort użytkownika i posiada wybitne właściwości ortopedyczne. 2 cm pianki termoelastycznej Visco wszytej do pokrowca
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 10 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianki wysokoelastycznej pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Antidekubitny efekt matracy z leniwej, termoelastycznej pianki umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.

Producent

PerDormire

Opis

Szukasz wyjątkowego i wygodnego materaca? Cashmere Plus 3.0 spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Z komfortową wysokością 28 centymetrów będzie elementem dominującym w Twoim łóżku, z którego będzie Ci się łatwiej wstawać rano i kłaść wieczorem. Połączenie różnych rodzajów pian i perforacja rdzenia zapewniają doskonałe oparcie ciała. Przyjemnie miękkie odczucie łączy w sobie także stabilne ułożenie ciała i solidność wykonania. Jest także gwarantem przewiewności i świeżości podczas snu.

Pokrowiec materaca jest niewiarygodnie przyjemny w dotyku, dzięki naturalnemu kaszmirowi, który swoją delikatnością ujmie Cię tak, że nie będziesz chciał z niego zrezygnować. Przyjemnym dotykiem kaszmiru będziesz chciał się delektować jak najdłużej.

Kaszmir ma naturalne właściwości termoregulacyjne, przez co leżąc na materacu nie będziesz się przegrzewać. Pochłania nadmiar ciepła, ale nie obawiaj się, że zmarzniesz. Utrzymuje przyjemną temperaturę w łóżku przez całą noc.

Materac wywoła bez wątpienia zadowolenie każdego alergika, ponieważ włókna, z którego jest uszyty pokrowiec są w 100% antyalergiczne. Nie będą Ci zagrażać roztocza, ani kurz w materacu. Włókna są bowiem gęsto tkane, bardzo wytrzymałe, nie tracąc nic ze swej przewiewności.

Kluczowe cechy

• Naturalny kaszmir dla miękkiego odczucia leżenia
• Naturalna termoregulacja dzięki włóknom kaszmiru
• Lepszy i spokojniejszy sen dzięki użyciu piany pamięciowej ViscoMind®
• Wysoka przewiewność dla lepszego odprowadzenia wilgoci i ciepła
• Dzięki możliwości wyboru twardości jest idealnym wyborem dla par

Skład materaca
• Pokrowiec strona A:
o 2 cm piany pamięciowej
• 6 cm piany pamięciowej
• 4 cm piany wysokoelastycznej
• 15 cm piany wysokoelastycznej


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Termoelastyczne PerDormire

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.