Onda - materac sprężynowy - bonellowy

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał pianka wysokoelastyczna
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3 (jak na tapczanie)
Całkowita wysokość materaca 16 cm
Wysokość wnętrza 14 cm
Pokrowiec Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest idealny dla alergików. mieszanka poliestru i wiskozy
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 5 lat (na wkład materaca)

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Twardą płytę Twarda płyta lub podłoga jest podstawowym typem ułożenia materaca. Jedyną zaletą jest jej niska ceny, lecz nie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.

Materac pomaga zapobiegać: Materace bonellowe pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Nadmiernemu poceniu w łóżku Konstrukcja sprężynowych materacy zapewnia cyrkulację powietrza i doskonałe odprowadzi wilgoć od ciała.

Producent

Relaks

Opis

Wnętrze materaca składa się ze sprężyn bonellowych z dwukrotnie hartowanego drutu, które są z dwóch stron obłożone warstwą pianki poliuretanowej. Pokrowiec materaca jest wykonany z tkaniny poliestrowo-wiskozowej oraz pikowany włóknem klimatyzującym dla jeszcze lepszej cyrkulacji powietrza. Materac nadaje się do obustronnego użytkowania.


Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Barbara, 18. 8. 2012 13:19

Witam,jestem pół roku po operacji kręgosłupa szyjnego na odcinku c6-7.Mam kilka poduszek ortopedycznych między innymi z leniwa pianka,ale żadna nie daje mi komfortu snu.Wstaje rano z bólem szyi i głowy.W czasie snu czuję jakby krew żle mi krążyla w obrębie głowy.Może Państwo mi doradzą jaka poduszka byłaby dla mnie odpowiednia.Dodam,że jestem drobnej budowy ciała i śpie na średnio twardym materacu.


18. 8. 2012 13:50

Dzień dobry,

 Sprawa wydaje się być skomplikowana ale przy odrobinie cierpliwości powinno udać się rozwiązać problem. Zdecydowanie najfajniejszym modelem wśród poduszek ortopedycznych jest proponowany przez nas TEMPUR Millenium lub Original. Jako że jest Pani drobną osobą proponuję rozmiar “s”. Poduszki ortopedyczne charakteryzują się tym, iż posiadają pewien profil który pozwala naszemu kręgosłupowi w odcinku szyjnym właśnie, zachować anatomiczną krzywiznę, zarówno podczas spania na wznak jak i na boku. Jednak trzeba także zaznaczyć, że poduszki takie w pewien sposób wymuszają na nas zachowanie pewnej pozycji (na wznak lub na boku) i nie każdemu może to odpowiadać. Proszę spróbować kilku modeli bez żadnego profilu. Osobiście polecałbym wizyty w salonach sprzedaży i przymierzanie się do poduszek na materacu o podobnej twardości, jaki Pani posiada w domu. Zakup poduszki drogą wysyłkową może okazać się loterią a schorzenie z którym się Pani boryka zbyt poważne, aby można było sobie pozwolić na bagatelizację tak ważnej kwestii jak sen. Już po ok 10-15min leżenia na danej poduszce może dać Pani miarodajną opinię na temat poduszki.

 

Pozdrawiamy,   

DlaSpania Team  

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.