powrót do listy aktualności

My świętujemy – Ty oszczędzasz. Rabat na materace 15%!

Odkryj 4 odczucia materacy TEMPUR. Przyjdź i wypróbuj je w salonach DlaSpania.

Kolekcja TEMPUR Hybrid

Kolekcja TEMPUR® Hybrid

Idealne podparcie, szybkość reakcji.
TEMPUR® Hybrid łączy w sobie zaawansowany materiał TEMPUR® oraz czułe mikro sprężyny PrecisionTM. Odczuj niesamowity komfort, podczas gdy materac idealnie dostosuje się do Twojego ciała, a niezależne od siebie sprężyny podeprą i zareagują na Twój ruch.

Kolekcja TEMPUR Contour

Kolekcja TEMPUR® Contour

Idealne podparcie, wyjątkowa redukcja nacisku.
Nasze klasyczne, dopasowujące się do kształtu ciała materace, podpierają i redukują nacisk. Materace w tej kolekcji wykorzystują oryginalny materiał TEMPUR® - przełomową technologię pochodzącą z NASA.

Kolekjca TEMPUR Cloud

Kolekcja TEMPUR® Cloud

Idalne podparcie, przyjemna miękkość.
Harmonijne połączenie przyjemnej miękkości i stabilnego podparcia. Materace TEMPUR® Cloud wykorzystują w górnej części materiał TEMPUR® Extra Soft, który przyjemnie Cię otula, podczas gdy warstwy materiału TEMPUR® poniżej odpowiadają za dopasowane podparcie ciała.

Kolekcja TEMPUR Sensation

Kolekcja TEMPUR® Sensation

Idealne podparcie, łatwość poruszania się.
Materace z kolekcji TEMPUR® Sensation pozwalają cieszyć się elastycznością zbliżoną do tradycyjnego materaca sprężynowego połączoną z wyjątkowym podparciem, jakie daje tylko TEMPUR®. Zastosowany materiał Dynamic Support ułatwia poruszanie się, podczas gdy materiał TEMPUR delikatnie dopasowuje się do kształtu Twojego ciała.

Salony DlaSpania


Przyjdź do salonu DlaSpania, skorzystaj z rabatu na dowolny materac i zyskaj jeszcze więcej.
 

Rabat na materace 15% w salonach DlaSpania Sklepy DlaSpania w PolsceRabat na poduszkeKontakt i sklepy DlaSpania w Polsce

Kontakt DlaSpania +48 883 907 303
Po-Pt: 8:00 - 16:00