Luksusowe

Luksusowe współczesne materace sprężynowe

Materace sprężynowe należą do tradycyjnych i klasycznych rodzajów materacy, których korpus tworzony jest przez system sprężyn. Postawcie Państwo na ponadczasowy amerykański luksus materacy Stearns & Foster z materiałami premium.

wyszukano 2 pozycji

Wszystkie materace

Cena jest kluczowym wskaźnikiem jakości i trwałości materaca. Teraz możesz dowolnie modyfikować cenę którą jesteś zainteresowany.

od do

Lux Estate Plush Stearns & Foster

Lux Estate Plush Stearns & Foster

Materac sprężynowy Stearns & Foster Estate Pillow Top 37 cm luksusu.

21 770 zł 23 222 zł 24 674 zł
widok produktu

Estate Stearns & Foster

Estate Stearns & Foster

Materac sprężynowy Stearns & Foster Estate 37 cm luksusu.

11 606 zł 12 574 zł 13 542 zł
widok produktu
W górę

Prezentujemy Państwu Estate™, Estate™Pillow Top oraz Lux Estate™ Plush z kolekcji materacy Stearns & Foster. Każdy model jest przykładem tego, co najlepsze w amerykańskim designie w dziedzinie wysokiej jakości materacy, a od konkurencji różni się zobowiązaniem co do jakości, użyciem wyselekcjonowanych materiałów i dokładnością rzemieślniczego wykonania.

Amerykańska klasyka od roku 1846

Materace Stearns & Foster produkowane są ręcznie, co wymaga więcej czasu, ale jednocześnie sprawia, że każdy materac jest niepowtarzalny . Pozwalając sobie na dłuższy czas produkcji i stawiając na produkcję ręczną w odróżnieniu od produkcji maszynowej, możemy produkować najbardziej luksusowe łóżka i materace. Produkcja ręczna jest częścią bogatej tradycji i jest powodem, dlaczego na każdym naszym materacu znajduje się podpis rzemieślnika, który go tworzył.

Kolekcja Stearns & Foster jest nawiązaniem do tradycji amerykańskiej, ręcznie produkowanego luksusu, tworzonego po to, by przetrwał latami. Przez całą swoją historię rzemiosło i zamiłowanie były zawsze nakierowane w pierwszej kolejności na Państwa wygodę. I tak już zostanie na zawsze. Zanurzcie się Państwo w kolekcję Stearns & Foster...

Szczegóły produkcji materaca Stearns & Foster
Na górę