Hybrydowe

Luksusowe materace sprężynowe Sealy

Współczesne hybrydowe materace poza unikatową konstrukcją opartą na połączeniu sprężyn i pianki żelowej przynoszą również inne innowacyjne technologie dla Państwa wygodnego i lepszego snu

wyszukano 4 pozycji

Wszystkie materace

Cena jest kluczowym wskaźnikiem jakości i trwałości materaca. Teraz możesz dowolnie modyfikować cenę którą jesteś zainteresowany.

od do

Materac Sealy Hybrid Style 25cm

Materac Sealy Hybrid Style 25cm

Zupełnie nowy materac Sealy Hybrid Style łączy dwie najlepsze technologie w jednym celu: aby zapewnić luksusowe warunki do snu.

2 990 zł 4 890 zł 4 990 zł 5 890 zł 6 590 zł
widok produktu

Materac Sealy Hybrid Classic 29cm

Materac Sealy Hybrid Classic 29cm

Zupełnie nowy materac Sealy Hybrid Classic łączy dwie najlepsze technologie w jednym celu: aby zapewnić luksusowe warunki do snu.

3 990 zł 5 290 zł 5 990 zł 6 790 zł 7 390 zł
widok produktu

Materac TEMPUR® Hybrid Elite

Materac TEMPUR® Hybrid Elite

Materac TEMPUR Hybrid Elite – najbardziej innowacyjny model materaca

7 010 zł 7 425 zł 8 149 zł 11 276 zł 12 604 zł 13 743 zł 15 333 zł
widok produktu

Materac TEMPUR® Hybrid Luxe CoolTouch

Materac TEMPUR® Hybrid Luxe CoolTouch

Materac TEMPUR Hybrid Luxe – najbardziej innowacyjny model materaca

8 321 zł 8 813 zł 9 672 zł 13 385 zł 14 962 zł 16 312 zł 18 199 zł
widok produktu
W górę

Materac to nie tylko miejsce do spania. To miejsce do życia na leżąco...

Wychodzimy. Wracamy. Dzielimy się. Odpoczywamy. Pracujemy. Bawimy się. Relaksujemy się. Śnimy. Budzimy się. Oddalamy się. Wracamy. Żyjemy. Śmiejemy się. Kochamy się. A potem śpimy.

Sealy materac do życia w łóżku

Przedstawiamy Państwu luksusowe i innowacyjne materace sprężynowe Sealy. Całkowicie nowe materace hybrydowe Sealy łączą w sobie dwie najlepsze technologie w dziedzinie spania i dzięki temu pozwalają na doskonałe przeżycia i odpoczynek. Chłodzący komfort żelowej pianki termoplastycznej na wierzchu i baza ze sprężyn wykonanych ze stopu tytanowego wewnątrz. Teraz już nie muszą Państwo decydować: materac sprężynowy czy piankowy. Wybierzcie materace hybrydowe Sealy, którą są doskonałą kombinacją wygody i oparcia.

Ponad stuletnie doświadczenie w designie i produkcji materacy

Połóż się na materacu Sealy i stań się częścią ponad studwudziestopięcioletniej pomysłowości i inwencji. Droga materacy Sealy rozpoczęła się w roku 1881 w miasteczku Sealy w Teksasie, kiedy Daniel Haynes, producent maszyn do przetwarzania bawełny, wyprodukował pierwszy materac wypełniony bawełną. A potem kolejny, i kolejny... Wielkie zainteresowanie jego materacami doprowadziło do wprowadzenia szeregu innowacji i patentów.

Droga materacy Sealy trwa nadal, celem wciąż jest przynoszenie śpiochom komfortu snu, dzisiaj już w ponad 60 krajach na całym świecie.

Niepowtarzalne właściwości materacy Sealy

Nowoczesne hybrydowe materace przynoszą poza unikatową konstrukcją opartą na połączeniu sprężyn i żelowej pianki, także innowacyjną technologię dla Państwa wygodniejszego i lepszego snu

OptiCool™ żelowa pianka termoplastyczna

W materacach zastosowano zaawansowaną OptiCool™ żelową piankę termoplastyczną, która jest efektywniejsza w odprowadzaniu nadmiaru ciepła niż standardowe pianki termoplastyczne.

Żelowa baza pomocnicza

Środkowa część z trójstrefowego materaca została zaprojektowana w taki sposób, aby dać dodatkowe oparcie najcięższym częściom Państwa ciała i przedłużyć żywotność materaca.

Tkanina ForeverFlex™

Ten całkowicie nowy materiał ma niesamowity design i najlepsze w swojej klasie właściwości z punktu widzenia naciągania i elastyczności. Dzięki nim materac wydaje się bardziej otulający.

Sprężyny Apex™ HS

Sprężyny kieszeniowe z tytanowego stopu dają maksymalnie wygodne oparcie i obniżają przeniesienie ruchu w materacu, wywołanego przez partnera.

SolidEdge™ HD system obrzeży

System obrzeży tworzy stabilny brzeg do siedzenia i maksymalizuje wykorzystywaną powierzchnię spania.

Więcej o technologii Sealy 

Kolekcja materacy Sealy Hybrid

Warstwy materacy Sealy Hybrid