Piankowe materace z kolekcji TAU

W górę

Z materacem TAU zyskasz:

 • 2 materace w cenie jednego – AKCJA 1+1 GRATIS
 • Nowoczesny materac z termoelastyczną leniwą pianką
 • Doskonały komfort spania i higiena łóżka w bezkonkurencyjnej cenie
 • Możliwość  wyboru według swoich potrzeb i upodobań
 • W każdym materacu różną twardość stron (minimalne ryzyko złego wyboru)
 • Długi okres gwarancji użytkowania


Materac TAU to nowoczesny materac o unikalnej konstrukcji, umożliwiającej dokonanie wyboru dokładnie według naszych potrzeb i wymagań dotyczących komfortu. Przy wyborze materaca samemu można wybrać parametry wpływające na komfort i wygodę. Dzieki poszczególnym parametrom kluczowym w jednym materacu otrzymujecie wszystko, co potrzebne dla wygodnego i zdrowego snu:

 • Twardość wnętrza –  warianty do wyboru to SOFT (miękki) i HARD (twardy)
 • Podstawa materaca – wybieracie wariant CLASSIC (prosty) lub WELLNESS (masażowy)
 • Wysokość materaca – dla maksymalnie możliwego komfortu  25cm lub 20cm

To wszystko standardowo ze zdejmowanym pokrowcem i z nowoczesnych materiałów, takich jak antybakteryjna warstwa filtracyjna z czerwonej pianki, która zapewnia wysoki poziom higieny. Materace TAU zapewniają wysoki komfort snu z możliwością wyboru zgodnie z własnymi wymaganiami.

Wiem, czego chcę!

TAU HARD
TAU SOFT

Mężczyzna lub  miłośnik twardego spania

Kobieta/dziecko lub  miłośnik miękkiego spania

25 cm
Chcę doświadczyć możliwie maksymalnie dużego komfortu solidnego łóżka

Materac TAU HARD 1+1 25 cm CLASSIC

Materac TAU SOFT 1+1 25 cm CLASSIC

Materac TAU HARD 1+1 25 cm WELLNESS

Materac TAU SOFT 1+1 25 cm WELLNESS

20 cm
Chcę wysoki materac, ale jestem ograniczony konstrukcją łóżka.

Materac TAU HARD 1+1 20 cm CLASSIC

Materac TAU SOFT 1+1 20 cm CLASSIC

Materac TAU HARD 1+1 20 cm WELNESS

Materac TAU SOFT 1+1 20 cm WELLNESS

Materace można dowolnie łączyć w pary (np. 1x 200x90 TAU SOFT 25 cm Classic + 1x 200x90 TAU HARD 20 cm Wellness). Można też zamówić materac w rozmiarach niestandardowych. Aby uzyskać więcej informacji lub w przypadku indywidualnych potrzeb nie wahajcie się i skontaktujcie znami.

TAU: Chcę wiedzieć wszystko

1. Wentylowany dwuczęściowy pokrowiec Silver Line

2. Przewiewnewłóknowydrężone 400 g/m2

 • łatwy w obsłudze
 • można prać w pralce w domu
 • nieprzerwane użytkowanie materaca, podczas gd ypokrowiec  jest w pralce
 • antybakteryjne opracowanie
 • przewiewność (szybkie odprowadzanie wilgoci)
 • higiena i czystość
 • izolacja cieplna

3. Leniwa pianka – strona z efektem pamięciowym

4. Filtracyjna warstwa czerwonej pianki antybakteryjnej

 • niezakłóca krążenia krw ipodczas snu
 • efekt przeciwodleżynowy (pomaga zapobiegać odleżynom)
 • komfort i ugladla kręgosłupa i stawów
 • idealna dla alergików i dla ludzi z podwyższoną potliwością

5. Wkład z pianki Flexifoam

6. Strefy dla ramion

 • ciągliwa pianka z podwyższon ąelastycznością
 • 7 stref anatomicznych
 • docenicie przy spaniu na boku, zapobiega odleżynom ramion

Komfortowa VISCO pianka (termoaktywna pianka z pamięcią)

Charakteryzuje się efektem „powolnego wracania“. Znana jest również jako leniwa pianka, pianka z pamięcią lub termoaktywna pianka. Optymalizuje kształt w zależności od  temperatury ciała i nacisku, co zapewnia dobre dopasowanie materaca do wagi użytkownika, we wszystkich pozycjach spania (na plechach, na boku). Dzięki swoim właściwościam nie zakłóca krążenie krwi podczas snu (efekt przeciw odleżynowy).

Filtracyjna warstwa czerwonej pianki antybakteryjnej

Dodatkowa warstwa o właściwościach porowatości i gęstości materiału dobrana tak, aby jak najlepiej odprowadzać nagromadzoną parę wodną (wyższa higiena i izolacja cieplna w łóżku) jednocześnie pozostając wytrzymałym i elastycznym. Stop grzybom i bakteriom!

Wkład wnętrza materaca z pianki Flexifoam®

Opatentowana, wysoka jakość za stosunkowo małe pieniądze – przewiewność, elastyczność, trwałość i lekkość. Właściwości tej pianki można porównać z podobnym materiałem znanym jako tzw. „zimna pianka“. Znajduje się w dolnej części każdego materaca TAU. Jest wyposażona w 7 stref kanalików przeciwodleżynowych. Każda strefa reaguje samodzielnie we wszystkich kierunkach nie zależnie minimalizując w ten sposób naciskzwrotny. Przeciw działa odleżynom i zapewnia doskonałe właściwości ortopedyczne. Po prostu – TAU ma coś dla każdego.

Dobór Klientów

Co to znaczy? Materac TAU jest odpowiedni dla Klientów o różnych wymaganiach dotyczących twardości materaca. Jeden może woleć twardszy materac TAU HARD, drugi bardziej miękki wariant TAU SOFT (obojętnie czy z prostą, czy profilowaną leniwą pianką). Kiedy oboje zdecydują się na jednakową wysokość materaca muszą zachować jednolitą wysokość łóżka (uniknie to różnicy wysokości). Ponadto każdy materac ma dwie różne podstawy. Jedna strona jest zawsze z leniwej (pamięciowej) pianki, która doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Druga strona jest natomiast wyposażona w 7-strefową profilowaną piankę Flexifoam zapewniającą większąd ynamikę i twardość. Dzięki tej uniwersalności ryzyko wyboru nie odpowiedniej twardości jest minimalne. Oczywiście można wybierać materace w różnyc hrozmiarach.

Dwu częściowy pokrowiec do prania

Pranie w domu jest łatwe – połowa pokrowca bez problemu mieścisię w pralce. Ponadto, w sposób nieprzerwany, można używać drugiej połowy pokrowca. Materac należ yprać w temperaturze 60 °C. Obie połowy pokrowca są zszyte wentylacyjną warstwą wydrążonego włókna (przewiewność + izolacja).

Strefy dla ramion

Srefa we wnętrzu materaca –koliste poprzeczne przekroje. Doceniana przede wszytskim przy spaniu na boku – rozluźnia ramiona i pozbawia porannego uczucia zdrętwienia. Jest to mały szczegół, bez  którego już nie będziecie mogli wyobrazić sobie spania na boku. Kolejną zaletą tych stref jest fakt, że podczas przewracania się z boku na bok kanaliki w strefie obręczy barkowej wymuszają cyrkulację powietrza (wnętrze materaca jest w ten sposób maksymalnie przewietrzone).

Strefy anatomiczne

W leniwej piankce materaców TAU zastosowano strefowość we wkładzie wnętrza i wydzielono strefę obręcz ybarkowej. Druga strona każdego materaca ma tzw. przeciwodleżynowy 7-strefowy kanalikowy profil, w którym pojedyńcze części materaca „współpracują“ ze soba podczas snu.

Testy mechaniczne

Prototyp materaca został poddany testowi 100.000 cykli mechaniczmeg oobciążenia, którym symulowano 10 lat użytkowania materaca.