Materace z bio pianki

 Materace z bio pianki

Materace wyprodukowane z bio pianki zimnej lub pianki termoplastycznej zwane też „bio materacami“ są produkowane z pianek na bazie olejów naturalnych najczęściej sojowych. Poza tym, że wnoszą więcej natury do naszej sypialni, bio materace charakteryzują się elastycznością i stałością kształtu.

W górę

Materace z pianki BIO są produkowane przy użyciu najnowszych materiałów na bazie naturalnych olejów.

Coraz częściej osoby poszukujące komfortu i dobrego podparcia kręgosłupa podczas snu kierują swoją uwagę na materace piankowe. Często błędnie kojarzone z niską jakością, materace piankowe gwarantują wygodę i zdrowy sen dzięki wykorzystanym do ich produkcji materiałom o interesujących właściwościach. Materace z bio pianki (termoelastycznej i wysokoelastycznej) są produkowane z najnowszych materiałów na bazie naturalnych składników. Komponenty standardowo uzyskiwane z ropy są w przypadku pianek bio zastępowane pochodzącymi z naturalnych olejów. Dzięki temu możemy wykazać się większą dbałością o środowisko naturalne i stosować w swojej sypialni bardziej ekologiczne rozwiązania. Zaletą materaców z bio pianki jest również wysoka elastyczność, stałość kształtu i doskonałe właściwości ortopedyczne.

Wybierz z naszej szerokiej oferty ekologiczny materac piankowy z bio pianki o parametrach odpowiednich dla Ciebie!

Jeśli zainteresowały Cię materace z bio pianki, poznaj również nasze poduszki z bio pianki, które pozwolą Ci cieszyć się jeszcze spokojniejszym i zdrowszym snem!