Materace Stearns & Foster

Luksusowe materace sprężynowe Stearns and Foster

Przedstawiamy Państwu Estate™, Estate™ Pillow Top oraz Lux Estate™ Plush. Każdy model jest przykładem tego co najlepsze w amerykańskim designie materacy. Kolekcja Stearns & Foster wyróżnia się spośród konkurencji zobowiązaniem do zachowania jakości.

W górę

Prezentujemy Państwu Estate™, Estate™Pillow Top oraz Lux Estate™ Plush. Każdy model jest przykładem tego co najlepsze w amerykańskim designie materacy. Kolekcja Stearns&Foster wyróżnia się spośród swojej konkurencji zobowiązaniem do zachowania jakości.

Materace są produkowane ręcznie, co wymaga więcej czasu, ale również sprawia, że każdy materac jest wyjątkowy. Dzięki wydłużeniu czasu produkcji i stawianiu na produkcję ręczną, nie maszynową, możemy produkować najbardziej luksusowe materace. Produkcja ręczna jest częścią bogatego dziedzictwa i dlatego na każdym naszym materacu znajdziecie Państwo podpis rzemieślnika, który dany materac wykonał.

Kolekcja Stearns&Foster nawiązuje do amerykańskiego dziedzictwa, ręcznie produkowanego luksusu stworzonego po to, aby przetrwać. Dzięki swojej historii rzemiosło i pasja zawsze miały na celu Państwa komfort. I tak już zostanie na zawsze.

 

Więcej o dziedzictwie Stearns&Foster