Materace sprężynowe

wyszukano 1 pozycji

COLUMBUS - materace o doskonałej jakości właściwości anatomiczne

Rabat
30 %
COLUMBUS - materace o doskonałej jakości
właściwości anatomiczne

Materac Columbus nadaje się nie tylko do łóżek sprężynowych.

2 129 zł
1 490 zł
2 929 zł
2 050 zł
3 499 zł
2 449 zł
3 499 zł
2 449 zł
3 849 zł
2 694 zł
widok produktu
W górę

Tradycyjne materace sprężynowe

Materace sprężynowe wyposażone w sprężyny typu Bonell charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na duże obciążenia. Metalowe sprężyny wewnątrz materaca połączone są między sobą drutem w kształcie spirali i uginają się proporcjonalnie do wywieranego na nie nacisku - w niewielkim stopniu przy małym obciążeniu, dużo bardziej, gdy obciążenie jest większe. Wkład sprężynowy jest obłożony warstwą pianki lub lateksu, która zwiększa komfort materaca i dodaje mu miękkości.

Innym rodzajem materacy sprężynowych, są materace kieszeniowe, w których sprężynki umieszczone są w osobnych, wykonanych z tkaniny "kieszonkach", co zapewnia jeszcze większy komfort.

Materace wyposażone w system sprężyn kieszeniowych charakteryzują się tak zwaną elastycznością punktową. Każda spośród wielu sprężyn umieszczona jest w osobnej, wykonanej z tkaniny kieszonce i łączy się z innymi sprężynami jedynie w punktach styczności, dzięki czemu pracują one niezależnie od siebie. Materace kieszeniowe mają specyficzną budowę wnętrza, dzięki czemu dopasowują się idealnie do każdej części ciała śpiącej na nich osoby i gwarantują wysoki komfort. Na DlaSpania.pl bogata oferta materacy sprężynowych sprawia, że każdy może znaleźć materac odpowiedni dla siebie!