Materac WENUS H3 - pokrowiec lato/zima

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał pianka wysokoelastyczna
Twardość Na skale od 1 do 5 jest 1 najmiększym i 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą także pomóc następne formulacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimatce
5bardzo twardyna dywanie
3 (jak na tapczanie)
Nośność 130 kg
Całkowita wysokość materaca 17 cm
Pokrowiec Pokrowiec z tkaniny antyalergicznej pikowanej włóknem klimatyzującym antyalergicznym. tkanina żakardowa
Dodatkowe wykończenie pokrowca Tkanina pikowana po stronie zimowej owczą wełną, po stronie letniej włókniną klimatyzującą. pokrowiec lato/zima
Gwarancja 2 lata

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Twardą płytę Twarda płyta lub podłoga jest podstawowym typem ułożenia materaca. Jedyną zaletą jest jej niska ceny, lecz nie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianki wysokoelastycznej pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Przejawom alergii Użyte materiały zabraniają rozwojowi roztoczy i alergenów w wnętrzu materaca i utrzymują wysoką higienę łóżka.
Nadmiernemu poceniu w łóżku Zwiększona porowatość materiału wnętrza ułatwia cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci i potu podczas snu.

Producent

Janpol

Opis

Dwustronny, średnio twardy, kieszeniowy materac o 7 strefach twardości Wenus idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Strefy anatomiczne zapewniają podparcie nie tylko da krągosłupa i mają wybitne właściwości ortopedyczne. Sprężynowe wnętrze (sprężyny kieszeniowe 7-strefowe) jest obustronnie obłożone płytami z wysokoelastycznej pianki poliuretanowej o grubości 2 cm. Po stronie letniej dodatkowo zastosowano płytę z końskiego włosia. Warstwa końskiego włosia powstrzymuje rozwój bakterii, nie wchłaniają kurzu i alergenów, materac jest idealny dla alergików.

Pokrowiec jest wykonany z tkaniny żakardowej. Materac jest odwracalny, posiada stronę zimową i letnią. Strona letnia jest pikowana bawełną i przejmuje wilgoć ciała i ochładza. Strona zimowa jest pikowana owczą wełną. Puszysta owcza wełna ogrzewa ciało w chłodniejsze dni i zaraz przeciwdziała nadmiernemu poceniu się. Tkanina ta posiada Certyfikat Oeko-Tex 100. Po obu stronach materaca komplet uchwytów i wentylator.

Materac otrzymał certyfikat materacu rehabilitacyjnego.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Zdrowotne

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.