Materac TEMPUR Sensation Deluxe 22 cm

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał TEMPUR
Twardość Idealne podparcie i tradycyjna elastyczność TEMPUR Sensation
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Całkowita wysokość materaca 23 cm
Wysokość wnętrza 22 cm
Pokrowiec Mieszanka bewełny i poliestru zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci. Pokrowiec ogranicza rozwój pleśni i bakterii, jest idealny dla alergików. mieszanka bawełny i poliestru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 10

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace TEMPUR pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Antidekubitny efekt matracy z leniwej, termoelastycznej pianki umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.

Opis

Nowy, ekskluzywny materac TEMPUR Sensation Deluxe 22 łączy najważniejsze zalety dwóch materacy: elastyczność wysokiej klasy materaca sprężynowego oraz wyjątkową redukcję nacisku i komfort wypoczynku jakie może dać tylko TEMPUR. Dopasowuje się do ciała, zapewniając sprężyste podparcie przez całą noc. Materac łączy 1,5 cm materiału TEMPUR ES (Extra Soft) w pikowanym pokrowcu i 4 cm wyjątkowego materiału TEMPUR “miękki dotyk” z 5,5 cm materiału TEMPUR® HM (High Mobility) wspomagającego elastyczność oraz lekkość poruszania się i 11 cm warstwy podstawowej o dużej wytrzymałości, z kanałowymi nacięciami poprawiającymi sprężystość i cyrkulację powietrza. Może być używany na stelażach statycznych jak i regulowanych zapewniających cyrkulację powietrza.

Materace TEMPUR® są hipoalergiczne oraz zabezpieczone przeciw mikroorganizmom. Pokrowiec uzyskał certyfikat Oeko-tex standard 100, co oznacza, iż nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Konstrukcja materaca pozwala łatwo zdjąć pokrowiec w celu jego wietrzenia.

Idealny materac dla tych, którzy chcą poczuć relaksujący komfort i wyjątkowe podparcie, jakie daje TEMPUR oraz cieszyć się lekkością poruszania się i elastycznością jak na tradycyjnych materacach sprężynowych.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

TEMPUR TEMPUR

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.