Materac TEMPUR® sensation 19 cm

Dane techniczne

Materiał TEMPUR
Twardość Idealne podparcie i tradycyjna elastyczność TEMPUR Sensation
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60 °C
Całkowita wysokość materaca 20 cm
Wysokość wnętrza 19 cm
Pokrowiec Mieszanka bewełny i poliestru zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci. Pokrowiec ogranicza rozwój pleśni i bakterii, jest idealny dla alergików. mieszanka bawełny i poliestru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 10

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace TEMPUR pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Antidekubitny efekt matracy z leniwej, termoelastycznej pianki umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.

Opis

Materac sensation 19 łączy najważniejsze zalety dwóch materacy: elastyczność wysokiej klasy materaca sprężynowego oraz wyjątkową redukcję nacisku i komfort wypoczynku jakie może dać tylko TEMPUR. Dzięki temu dopasowuje się do ciała, zapewniając sprężyste podparcie przez całą noc. Materac łączy 5 cm wyjątkowego materiału TEMPUR z 14 cm specjalnie uformowanego materiału o wysokiej elastyczności. Dzięki temu oferuje niezwykły komfort i jakość snu. Specjalne kanałowe nacięcia w podstawie materaca poprawiają cyrkulację powietrza i zapewnia odczucia sprężystośći jak na klasycznym materacu. Może być używany na stelażach statycznych jak i regulowanych zapewniających cyrkulację powietrza.

Materac Sensation posiada stylowy, jasnoszary pokrowiec, zdejmowany i nadający się do prania w temperaturze 60° C. Pokrowiec jest hipoalergiczny i zabezpieczony przeciw mikroorganizmom.

Jeśli pragniesz korzyści, jakie daje TEMPUR, ale nie chcesz zrezygnować ze swobody ruchu, właściwej dla tradycyjnych materaców sprężynowych, to kolekcja TEMPUR Sensation jest dla ciebie idealna.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

TEMPUR TEMPUR

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Krzysztof Ossowski, 12. 12. 2012 12:07

Proszę wycenić materac w rozmiarze 200x220 o twardości 3.


12. 12. 2012 12:22

Witam,
 
Materacyk będzie kosztował 1 844,00 zł. Zapraszamy do zakupu.
 
Pozdrawiam,
Dawid Jankowski

 

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.