Materac TEMPUR® Original Supreme 31 cm

Dane techniczne

Materiał TEMPUR
Twardość Idealne podparcie i przyjemna miękkość TEMPUR Original
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 40 °C
Całkowita wysokość materaca 31 cm
Pokrowiec Mieszanka bewełny i poliestru zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci. Pokrowiec ogranicza rozwój pleśni i bakterii, jest idealny dla alergików. mieszanka bawełny i poliestru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Gwarancja 10

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace TEMPUR pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Antidekubitny efekt matracy z leniwej, termoelastycznej pianki umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.

Opis

Materac pozwala wykorzystać pełnię możliwości materiału TEMPUR dla zdrowego snu i zapewnia niezwykle komfortowe podparcie. Najbardziej luksusowy materac w kolekcji Original. Materac Original Supreme reprezentuje wyjątkowy luksus i najważniejsze zalety materiału TEMPUR - redukcję nacisku i zdrowe, komfortowe podparcie. Został zaprojektowany wraz z nakładką TEMPUR ® „Miękki dotyk” aby dostarczać uczucie luksusowego komfortu i odprężenie.

Materiał TEMPUR jest w stanie rozprowadzać ciśnienie masy ciała na całej powierzchni, co czyni go idealnym do zastosowania w materacach. Zalecany jest także dla osób ze schorzeniami kręgosłupa. Nie tylko zapewnia idealne ułożenie kręgosłupa, ale dodatkowo najlepiej ze wszystkich materiałów odciąża mięśnie od nacisków. Polecany jest także w profilaktyce antyodleżynowej. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy preferują twardsze materace.

Materac jest hipoalergiczny, jest zabezpieczony przeciwko rozwojowi mikroorganizmów aby zachować jak najdłuższą świeżość. Pokrowiec można łatwo zdjąć i uprać w temperaturze 40°C.

Budowa materaca to 5 cm Nakładka TEMPUR “Miękki dotyk”warstwa komfortowa pozwalająca na komfortowe podparcie ciała, 7 cm warstwa wspierająca TE MPUR - warstwa redukująca nacisk i zapewniająca terapeutyczne podparcie dla głębokiego, relaksującego snu, 8 cm warstwa podstawowa zapewniająca optymalny komfort użytkowania i 11 cm dodatkowa warstwa podstawowa.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Termoelastyczne TEMPUR TEMPUR

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.