Materac TEMPUR Original Deluxe 22 cm

Dane techniczne

Materiał TEMPUR
Twardość Idealne podparcie i wyjątkowa redukcja nacisku TEMPUR Original
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Wysokość wnętrza 22 cm
Pokrowiec Mieszanka bewełny i poliestru zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci. Pokrowiec ogranicza rozwój pleśni i bakterii, jest idealny dla alergików. mieszanka bawełny i poliestru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 10

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace TEMPUR pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Antidekubitny efekt matracy z leniwej, termoelastycznej pianki umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.

Opis

Od niego wszystko się zaczęło. Materac Original reprezentuje najważniejsze zalety materiału TEMPUR – redukcję nacisku i zdrowe, komfortowe podparcie. Materiał TEMPUR dopasowuje się do kształtu ciała i podpiera w najbardziej komfortowej pozycji, redukując przy tym nacisk, który może prowadzić do uciążliwego przewracania z boku na bok. Materac pozwala poczuć efekt TEMPUR i zasmakować wyjątkowego komfortu. 3 cm warstwa komfortowa TEMPUR® Miękki dotyk jest połączona z 6,5 cm warstwą wspierającą TEMPUR i 11 cm warstwą podstawową z wysoko sprężystej pianki poliuretanowej. Idealny do niskich, nowoczesnych łóżek. Można go stosować na każdym stelażu zapewniającym cyrkulację powietrza.

Materac TEMPUR Original Deluxe wyróźnia się eleganckim, 1,5 cm wysokim pikowanym pokrowcem TEMPUR® Miękki dotyk. Wykonano go z nowoczesnego materiału Tempur-Tex, który odprowadza wilgoć, dając uczucie jeszcze większego komfortu. Materac jest hipoalergiczny, nie zawiera powszechnie znanych alergenów, jest zabezpieczony przeciwko rozwojowi mikroorganizmów aby zachować jak najdłuższą świeżość. Pokrowiec może być zdjęty w celu wietrzenia.

Kolekcja TEMPUR Original zapewnia efekt TEMPUR w czystej postaci: prawdziwy komfort i odpowiednie podparcie dla całego ciała. Jest idealna dla tych, którzy preferują twardsze materace.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Termoelastyczne TEMPUR TEMPUR

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.