Materac TEMPUR Original 25 cm

Dane techniczne

Materiał TEMPUR
Twardość Idealne podparcie i wyjątkowa redukcja nacisku TEMPUR Original
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60 °C
Całkowita wysokość materaca 26 cm
Wysokość wnętrza 25 cm
Pokrowiec Mieszanka bewełny i poliestru zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci. Pokrowiec ogranicza rozwój pleśni i bakterii, jest idealny dla alergików. mieszanka bawełny i poliestru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 10

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace TEMPUR pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Antidekubitny efekt matracy z leniwej, termoelastycznej pianki umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.

Opis

Materac Original reprezentuje najważniejsze zalety materiału TEMPUR – redukcję nacisku i zdrowe, komfortowe podparcie. Wyjątkowa wierzchniowa warstwa zapewnia jeszcze wyższy komfort i odprężenie.

Wierzchnia, 12-centymetrowa warstwa wiskoelastycznego, wrażliwego na temperaturę materiału TEMPUR połączona jest z 13-centymetrową podstawą z wysoko sprężystej pianki poliuretanowej dla niezrównanego komfortu i jeszcze lepszej wentylacji całego materaca. Materiał TEMPUR dopasowuje się do kształtu ciała i podpiera w najbardziej komfortowej pozycji, redukując przy tym nacisk, który może prowadzić do uciążliwego przewracania z boku na bok.

Cyrkulację powietrza poprawia przewiewny pokrowiec, jest zabezpieczony przeciwko rozwojowi mikroorganizmów aby zachować jak najdłuższą świeżość. Pokrowiec można łatwo zdjąć i uprać w temperaturze 60°C. Materac pasuje do głębokich łóżek, będzie też dobrym rozwiązaniem dla osób preferujących wyższe materace. Materac może być używany na każdym przewiewnym stelażu.

Kolekcja TEMPUR Original zapewnia efekt TEMPUR w czystej postaci: prawdziwy komfort i odpowiednie podparcie dla całego ciała. Jest idealna dla tych, którzy preferują twardsze materace.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

TEMPUR TEMPUR

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.