Materac SUPER FOX BLUE 20 cm - materac antybakteryjny - PROMOCJA 1+1 GRATIS

Rabat
50 %
CENA OD: 1 055 zł
Pokaż warianty
i ceny

Dane techniczne

Twardość 2,4
Nośność 135 kg
Pranie 60 °C
Całkowita wysokość materaca 20 cm
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 6 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianki wysokoelastycznej pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólom kręgosłupa lędźwiowiego i szyjnego
Alergiom
Nadpotliwości
Pozycja spania:
Na boku
Na plecach

Producent

Tropico

Opis

Sprężysty antybakteryjny materac z hybrydową i wysokoelastyczną pianą o wysokości 18 cm. Jest niezwykle wygodny, w sam raz twardy, i niesamowicie przewiewny.
Jeżeli chcesz mieć twardość bez odczucia piany pamięciowej i większą sprężystość, jesteś we właściwym miejscu. Piana hybrydowa Blue łączy najlepsze właściwości wysokoelastycznej i pamięciowej piany oray lateksu: jest sprężysta, przewiewna, ma optymalną twardość, doskonałą termoregulację, pomaga ograniczać potliwość i jest bardzo wytrzymała.
Będziesz go uwielbiać!
• Super Fox Blue Classic – opcja z solidną warstwą piany hybrydowej Blue dla miłośników klasycznych rozwiązań
Rdzeń materaca tworzy sprężysta piana hybrydowa: Elastyczna warstwa, zwiększająca elastyczność, przewiewność i soldność materaca. Zapewnia optymalny klimat, przez co ogranicza potliwość. Ponadto znajduje się piana wysokoelastyczna Flexifoam® HR-XF. Super wysokoelastyczna piana pomaga z termoregulacją i zapewnia sprężystość. Oznacza to, że podczas snu będziesz się łatwo obracać.
Druga strona materaca jest wyprodukowana z mocnej piany wysokoelastycznej. Solidna konstrukcja zapewnia naturalną twardość i stabilność całej 7-strefowej konstrukcji. Ma 7 stref ze specjalnym profilowaniem CubeCare w kształcie sześcianów. Pomaga zapobiegać odczuciu „przeleżenia” – każdy sześcian reaguje samodzielnie. Dodatkowo jest bardzo sprężysty – będziesz się łatwo obracać.
Strefa barkowa dla rozluźnienia ramion będzie szczególnie pomocna, wzmocniona strefa materaca w obszarze miednicy, to obszar szczególnie wytrzymały.
Funkcjonalny antybakteryjny pokrowiec z Thermo&Air Control zapewnia termoregulację, czyli sen bez przegrzewania się i pocenia czy wychłodzenia. Pomaga utrzymać łóżko suche i higienicznie czyste. Przeszyty warstwą włókna kanalikowego. Zdejmowany, podzielny i nadający się do prania (60 °C).

Co wyróżnia materac Super FOX Blue?
Król rodzinnych materaców w pełnej krasie, jednak w opcji bez piany pamięciowej, za to o zwiększonej sprężystości.
Dodatkowo dodaje jeszcze większej przewiewności (roztocza nie mają żadnej szansy) i termoregulację (ochłodzi gorącą krew + ograniczny potliwość).
Jakże by inaczej – w przypadku materacy Fox jesteś przyzwyczajony do wygody i korzyści.
Ponownie w postaci prostej i cenowo korzystnej konstrukcji z pierwszorzędnych materiałów. Solidna baza z profilowaniem zdrowotnym i sztywna, sprężysta warstwa pomiędzy, obie z piany wysokoelastycznej, tworzą niebieską powierzchnię użytkową z piany hybrydowej (to jest material, który łączy w sobie najlepsze właściwości lateksu, piany wysokoelastycznej i piany pamięciowej). Dzięki dużej możliwości wyboru opcji spodoba się każdemu. Jeśli nie chcesz rezygnować ze swojej ulubionej piany pamięciowej, wybierz sprawdzony Super Fox.


Czas dostawy

Warianty wysyłane w ciągu 3 dni roboczych:
żaden
Najszybsza wysyłka
w 35 dniach roboczych

Opcje produktu

2 szt. 80 x 200 2 110 zł
1 055 zł
na zamówienie

Dostawa 35 dni roboczych

szt.
2 szt. 90 x 200 2 110 zł
1 055 zł
na zamówienie

Dostawa 35 dni roboczych

szt.
1 szt. 140 x 200 3 990 zł
1 995 zł
na zamówienie

Dostawa 35 dni roboczych

szt.
1 szt. 160 x 200 4 220 zł
2 110 zł
na zamówienie

Dostawa 35 dni roboczych

szt.
1 szt. 180 x 200 4 220 zł
2 110 zł
na zamówienie

Dostawa 35 dni roboczych

szt.
Nie typowy rozmiar Rozmiar i cena nie typowego zamówienia
Całkowity koszt

Dostawa od GRATIS
Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.

Jerzy Andrysiak, 1. 4. 2019

Zakup spełnia oczekiwania. Ogólnie polecam.

Wygodny, dobrze wykończony.

Brak( no może być tańszy jeśli to mozliwe)

1 z 4 osób uznało tę recenzję za pomocną. Czy ona pomogła też Tobie? Tak Nie