Materac SUPER FOX BLUE 20 cm - materac antybakteryjny - PROMOCJA 1+1 GRATIS

Rabat
50 %
CENA OD: 1 055 zł
Pokaż warianty
i ceny

Dane techniczne

Twardość 2,4
Nośność 135 kg
Pranie 60 °C
Całkowita wysokość materaca 20 cm
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 6 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianki wysokoelastycznej pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólom kręgosłupa lędźwiowiego i szyjnego
Alergiom
Nadpotliwości
Pozycja spania:
Na boku
Na plecach

Producent

Tropico

Opis

Sprężysty antybakteryjny materac z hybrydową i wysokoelastyczną pianą o wysokości 18 cm. Jest niezwykle wygodny, w sam raz twardy, i niesamowicie przewiewny.
Jeżeli chcesz mieć twardość bez odczucia piany pamięciowej i większą sprężystość, jesteś we właściwym miejscu. Piana hybrydowa Blue łączy najlepsze właściwości wysokoelastycznej i pamięciowej piany oray lateksu: jest sprężysta, przewiewna, ma optymalną twardość, doskonałą termoregulację, pomaga ograniczać potliwość i jest bardzo wytrzymała.
Będziesz go uwielbiać!
• Super Fox Blue Classic – opcja z solidną warstwą piany hybrydowej Blue dla miłośników klasycznych rozwiązań
Rdzeń materaca tworzy sprężysta piana hybrydowa: Elastyczna warstwa, zwiększająca elastyczność, przewiewność i soldność materaca. Zapewnia optymalny klimat, przez co ogranicza potliwość. Ponadto znajduje się piana wysokoelastyczna Flexifoam® HR-XF. Super wysokoelastyczna piana pomaga z termoregulacją i zapewnia sprężystość. Oznacza to, że podczas snu będziesz się łatwo obracać.
Druga strona materaca jest wyprodukowana z mocnej piany wysokoelastycznej. Solidna konstrukcja zapewnia naturalną twardość i stabilność całej 7-strefowej konstrukcji. Ma 7 stref ze specjalnym profilowaniem CubeCare w kształcie sześcianów. Pomaga zapobiegać odczuciu „przeleżenia” – każdy sześcian reaguje samodzielnie. Dodatkowo jest bardzo sprężysty – będziesz się łatwo obracać.
Strefa barkowa dla rozluźnienia ramion będzie szczególnie pomocna, wzmocniona strefa materaca w obszarze miednicy, to obszar szczególnie wytrzymały.
Funkcjonalny antybakteryjny pokrowiec z Thermo&Air Control zapewnia termoregulację, czyli sen bez przegrzewania się i pocenia czy wychłodzenia. Pomaga utrzymać łóżko suche i higienicznie czyste. Przeszyty warstwą włókna kanalikowego. Zdejmowany, podzielny i nadający się do prania (60 °C).

Co wyróżnia materac Super FOX Blue?
Król rodzinnych materaców w pełnej krasie, jednak w opcji bez piany pamięciowej, za to o zwiększonej sprężystości.
Dodatkowo dodaje jeszcze większej przewiewności (roztocza nie mają żadnej szansy) i termoregulację (ochłodzi gorącą krew + ograniczny potliwość).
Jakże by inaczej – w przypadku materacy Fox jesteś przyzwyczajony do wygody i korzyści.
Ponownie w postaci prostej i cenowo korzystnej konstrukcji z pierwszorzędnych materiałów. Solidna baza z profilowaniem zdrowotnym i sztywna, sprężysta warstwa pomiędzy, obie z piany wysokoelastycznej, tworzą niebieską powierzchnię użytkową z piany hybrydowej (to jest material, który łączy w sobie najlepsze właściwości lateksu, piany wysokoelastycznej i piany pamięciowej). Dzięki dużej możliwości wyboru opcji spodoba się każdemu. Jeśli nie chcesz rezygnować ze swojej ulubionej piany pamięciowej, wybierz sprawdzony Super Fox.


Czas dostawy

Warianty wysyłane w ciągu 3 dni roboczych:
żaden
Najszybsza wysyłka
w 20 dniach roboczych

Opcje produktu

2 szt. 80 x 200 2 110 zł
1 055 zł
na zamówienie

Dostawa 20 dni roboczych

szt.
2 szt. 90 x 200 2 110 zł
1 055 zł
w magazynie

Dostawa 20 dni roboczych

szt.
1 szt. 140 x 200 3 990 zł
1 995 zł
na zamówienie

Dostawa 20 dni roboczych

szt.
1 szt. 160 x 200 4 220 zł
2 110 zł
na zamówienie

Dostawa 20 dni roboczych

szt.
1 szt. 180 x 200 4 220 zł
2 110 zł
w magazynie

Dostawa 20 dni roboczych

szt.
Nie typowy rozmiar Rozmiar i cena nie typowego zamówienia
Całkowity koszt

Dostawa od 100 zł
Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.