Materac SUENO VITAL SA (LATEKS)

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał lateks
Twardość 3
Całkowita wysokość materaca 18 cm
Pokrowiec Mieszanka bewełny i poliestru zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci. Pokrowiec ogranicza rozwój pleśni i bakterii, jest idealny dla alergików. Poliester zmniejsza wchłanianie płynów do materaca. mieszanka bawełny i poliestru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Producent

M&K Koło

Opis

Tylko 3 ostatnie sztuki!! 2 nowe, 1 po ekspozycji. Promocja obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów!

Rozmiar 90 x 200cm.

Wkład materaca jest wykonany z lateksu o 5-zróżnicowanych strefach twardości, wycinanych konturowo o wysokości 16 cm. Jest on wulkanizowany na bazie naturalnej żywicy i wykonany został w specjalnej technologii Talalay (w temp. -30 stopni), która umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru. Zamrożone kanaliki powoetrzne pozostają otwarte w procesie wulkanizacji, umożliwiając oddychanie i cyrkulację powietrza w materacu. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby. Materac nie ulega deformacji z upływek czasu. Wysokość materaca wynosi ok. 18 cm.

M&K Koło. Wyprzedaż w salonu DlaSpania w Wrocławiu.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Materace

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.