Materac Select Indyviduality Multi

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał pianka termoelastyczna
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3 (jak na tapczanie)
4 (jak na karimatce)
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60 °C
Całkowita wysokość materaca 25 cm
Wysokość wnętrza 23 cm
Pokrowiec Pokrowiec antystatyczny zapewniający intensywniejszy krótszy sen i regenerację organizmu. Dzięki zawartości włókien węglowych w wysokim stopniu uwalnia ciało od napięcia statycznego, tym samym w naturalny sposób poprawia jakość snu i relaksu. Dodatkowo posiada właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne. Posiada konstrukcję włókien zapobiegajacą gromadzeniu się kurzu. Intense
Gwarancja 15 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Twardą płytę Twarda płyta lub podłoga jest podstawowym typem ułożenia materaca. Jedyną zaletą jest jej niska ceny, lecz nie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.

Materac pomaga zapobiegać:
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Dzięki właściwościam materiału wnętrza dochodzi podczas snu do rozwolnienia i złagodzenia Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego.
Bólu stawów Materac lateksowy umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Przejawom alergii Użyte materiały zabraniają rozwojowi roztoczy i alergenów w wnętrzu materaca i utrzymują wysoką higienę łóżka.

Producent

Hilding

Opis

Materac dwustronny na sprężynie multipocketowej, o 7 strefach twardości, materac unikatowy bo o dwóch różnych twardościach - jedna strona soft (bardziej miękka) przeznaczona dla kobiet, druga strona hard (bardziej twarda) pomyślana o mężczyznach, pokrowiec Intense.

Wkład: 7-strefowa sprężyna multipocket, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 5 cm.
Pianka podzielona na dwie strefy: soft (bardziej miękka) dla kobiet i hard, specjalnie utwardzona dla mężczyzn.

Intense - Pokrowiec antystatyczny zapewniający intensywniejszy krótszy sen i regenerację organizmu.
Dzięki zawartości włókien węglowych w wysokim stopniu uwalnia ciało od napięcia statycznego, tym samym w naturalny sposób poprawia jakość snu i relaksu.
Dodatkowo posiada właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne. Posiada konstrukcję włókien zapobiegajacą gromadzeniu się kurzu. Możliwość prania w temp. do 60˚C.


Może Was interesować:

kompletny katalog produktów HILDING Kompletny katalog produktów HILDING

Podobne produkty znajdziesz tutaj

Termoelastyczne

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.