Materac Select Air

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał pianka wysokoelastyczna
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3 (jak na tapczanie); 4 (jak na karimatce)
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60°C
Całkowita wysokość materaca 24 cm
Wysokość wnętrza 21 cm
Pokrowiec Cashmere z taśmą 3D
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. Flexifoam
Gwarancja 15 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Twardą płytę Twarda płyta lub podłoga jest podstawowym typem ułożenia materaca. Jedyną zaletą jest jej niska ceny, lecz nie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianki wysokoelastycznej pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Użyte materiały zabraniają rozwojowi roztoczy i alergenów w wnętrzu materaca i utrzymują wysoką higienę łóżka.
Bólu stawów Zwiększona porowatość materiału wnętrza ułatwia cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci i potu podczas snu.
Przejawom alergii

Producent

Hilding

Opis

Materac jednostronny, o 7 strefach twardości, na innowacyjnych plastikowych sprężynach zatopionych w piance, materac w pokrowcu Cashmere z taśmą 3D ułatwiającą wentylację całego wkładu.

Wkład: pianka wysokoelastyczna o wys. 15,5 cm z 7 rzędami sprężyn plastikowych o dwóch twardościach (niebieska, miękka – strefa ramion i ud, szara twarda – strefa lędźwi), od góry pianka Flexifoam o wys. 5,5 cm.

Cashmere – pokrowiec antyalergiczny z możliwością prania w temp. 60°C.
Tkanina Cashmere jest wartościową, selekcjonowaną wełną szlachetnych kóz kaszmirskich. Jest znane ze swojej właściwości utrzymywania ciepła, niezwykłej lekkości i wysokiej elastyczności.
Pokrowiec wykonany z tkaniny Cashmere jest miły i jedwabisty w dotyku, co dodatkowo podnosi komfort snu.


Może Was interesować:

kompletny katalog produktów HILDING Kompletny katalog produktów HILDING

Podobne produkty znajdziesz tutaj

Wysokoelastyczne

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.