Materac Ravel - WYPRZEDAŻ

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał Rubex Nawaro, Rubex Mono Cell. Wysokoelastyczna, proekologiczna pianka. bio pianka
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
4 (jak na karimatce)
Zdejmowany pokrowiec Czterostronny zamek błyskawiczny pozwala na pranie każdej połówki pokrowca oddzielnie. Idealne dla osób posiadających małe pralki. tak
Pranie 30 °C
Całkowita wysokość materaca 25 cm
Pokrowiec Mieszanka bewełny i poliestru zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci. Pokrowiec Genesi Soya ogranicza rozwój pleśni i bakterii, jest idealny dla alergików. mieszanka bawełny i poliestru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pianka termoelastyczna poprawia komfort użytkownika i posiada wybitne właściwości ortopedyczne. 2 cm pianki termoelastycznej wszytej do pokrowca
Gwarancja 10 lat na wypełnienie, 2 lata na pokrowiec

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace Metzeler pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Materac zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Specjalny materiał umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Materac stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.

Producent

Metzeler

Opis

Wyprzedaż. Ostatnia 1 sztuka. PO EKSPOZYCJI.

Materac Maksim, to kolejny materac bardzo wysokiej jakości firmy Metzeler. Dzięki 7 ergonomiczym, symetrycznym strefom materac idelanie dopasuje się do kształtu ciała. Strefa komfortu w rejonie barków i bioder. Miękkie podłoże umożliwia łagodne zagłębienie się w materacu a tym samym zapobiega nieprzyjemnemu uciskowi. Dynamiczna strefa w rejonie miednicy pozwala na prawidłowe ułożenie kręgosłupa lędźwiowego.
Elegancki pokrowiec z materiału pikowanego z włóknami Hypersoft, które powodują równomierne rozłożenie nacisku ciała i tym samym eliminują napięcia mięśni, pozwalając na zdrowy, rewitalizujący sen.
Materiał materaca to blok z wysokoelastycznego, proekologicznego Rubexu Nawaro.

Nadstandardowa wysokość materaca 25 cm.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Materace

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.