Materac Prestige - twardość H4 - WYPRZEDAŻ

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał Rubex Duo Cell zawiera trzy rozdzaje porów. Małe zapewniają właściwe podparcie, średnie odciążają nasze mięśnie, duże odpowiadają za równomierny rozkład ciężaru naszego ciała. bio pianka
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
4 (jak na karimatce)
Zdejmowany pokrowiec Czterostronny zamek błyskawiczny pozwala na pranie każdej połówki pokrowca oddzielnie. Idealne dla osób posiadających małe pralki. tak
Pranie 30 °C
Całkowita wysokość materaca 20 cm
Pokrowiec Mieszanka bewełny i poliestru zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci. Pokrowiec Genesi Soya ogranicza rozwój pleśni i bakterii, jest idealny dla alergików. mieszanka bawełny i poliestru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pianka termoelastyczna poprawia komfort użytkownika i posiada wybitne właściwości ortopedyczne. 2 cm pianki termoelastycznej wszytej do pokrowca
Gwarancja 10 lat na wypełnienie, 2 lata na pokrowiec

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace Metzeler pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Materac zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Specjalny materiał umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Materac stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.

Producent

Metzeler

Opis

Wyprzedaż. Ostatnie 2 sztuki. PO EKSPOZYCJI.

Dzięki strefom materac idelanie dopasuje się do kształtu ciała i podtrzymuje kręgosłup w jego naturalnej pozycji - w kształcie litery S. Symetryczna struktura tunelików Rubex Tubes i ich wyjątkowo wysoka elastyzcność gwarantują, że zawsze leżymy we właściwej pozycji.

Wnętrze materaca, to blok 126 tunelików z Rubexu o różnych stopniach twardości, zapewnaijących idealną wentylację materacu podczas snu. Aby zapewnić ergonomicznie idealną pozycje do snu, są tuneliki symetrycznie rozłożone we wszystkich kierunkach.
Na blok materaca nakladana jest warstwa Rubex Duo Cell o różnych twardościach - H2, H3, H4 albo H5 do wyboru. Pianka ta nacinana wzdłuż i wszerz zwiększa komfort leżenia.
Specjalnie wzmocnione krawędzie bloku ulatwiają wstawanie z łóżka.
Pokrowiec uszyty jest z aktywnie oddychającego materiału easy air i pikowany elegancko z włóknami Hypersoft, zapewniającymi najzdrowszy, równomierny rozkład nacisku naszego ciała.

Rdzeń materaca jest zrobiony ze specjalnej pianki Rubex.Jest to pierwsza na świecie pianka, w której surowce pochodzące z przeróbki ropy naftowej zostały zastąpione surowcem pochodzenia naturalnego – olejem słonecznikowych.

Materaz po ekspozycji, znajduje się w naszym salonie DlaSpania w Katowicach.
Tylko 1 sztuka!


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Materace

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.