Materac Perfetto PIANO - po ekspozycji!

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał lateks
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3 (jak na tapczanie)
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60°C
Całkowita wysokość materaca 22 cm
Wysokość wnętrza 20 cm
Pokrowiec Zastosowanie złotej nici nadaje powierzchni materaca niepowtarzalny wygląd połączony z właściwościami zdrowotnymi złota. Pozytywnie działa na nieprawidłowe działanie organizmu, co może objawiać się stresem, bezsennością i arteryzmem Shenergy Premium
Dodatkowe wykończenie pokrowca Złota nić pozytywnie działa na nieprawidłowe działanie organizmu. złota nić
Gwarancja 10 lat (na wkład materaca)

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Twardą płytę Twarda płyta lub podłoga jest podstawowym typem ułożenia materaca. Jedyną zaletą jest jej niska ceny, lecz nie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace lateksowe pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Dzięki właściwościam materiału wnętrza dochodzi podczas snu do rozwolnienia i złagodzenia Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego.
Bólu stawów Materac lateksowy umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Przejawom alergii Użyte materiały zabraniają rozwojowi roztoczy i alergenów w wnętrzu materaca i utrzymują wysoką higienę łóżka.

Producent

Janpol

Opis

Piano, to materac 7-strefowy lateksowy najwyższej jakości w swojej klasie produktowej. Kanały powietrzne i porowata struktura zapewniają najlepsze właściwości wentylacyjne, co reguluje gosporadkę wodną organizmu. Doskonale odprowadzi wilgoć z łóżka i utrzymuje go suche i przyjemne. Piano jest materacem o bardzo atrakcyjnym wyglądzie i nadaję się także do luksusowych sypialni.

Inowacyjny pokrowiec Shenergy Premium pikowany ociepliną posiada zamek rozłączny, dzięki któremu można wyprać dwie części osobno. Dzianina ta posiada Certyfikat Oeko-Tex 100. Pokrowiec jest wyposażony w specjalną taśmę wentylującą 3D, wszytą dookoła, dzięki której materac znacznie lepiej oddycha.

Materac jest odwracalny, posiada stronę zimową i letnią.

Materac na wyprzedaży po ekspozycji, znajduje się w Naszym sklepie w Warszawie w Centrum Wyposażenia Wnętrz DOMOTEKA przy ul. Malborskiej 14.
Tylko 1 sztuka!


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Materace

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.