Materac Perfetto FORTE

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał pianka termoelastyczna
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3 (jak na tapczanie)
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60°C
Całkowita wysokość materaca 22 cm
Pokrowiec Zastosowanie złotej nici nadaje powierzchni materaca niepowtarzalny wygląd połączony z właściwościami zdrowotnymi złota. Pozytywnie działa na nieprawidłowe działanie organizmu, co może objawiać się stresem, bezsennością i arteryzmem Shenergy Premium
Dodatkowe wykończenie pokrowca Złota nić pozytywnie działa na nieprawidłowe działanie organizmu. złota nić
Gwarancja 10 lat (na wkład materaca)

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Twardą płytę Twarda płyta lub podłoga jest podstawowym typem ułożenia materaca. Jedyną zaletą jest jej niska ceny, lecz nie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianką termoelastyczną pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Antidekubitny efekt matracy z leniwej, termoelastycznej pianki umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.
Przejawom alergii Użyte materiały zabraniają rozwojowi roztoczy i alergenów w wnętrzu materaca i utrzymują wysoką higienę łóżka

Producent

Janpol

Opis

Materac kieszeniowy 7- strefowy Forte jest wyżposażony warstwą termoelastycznej, tzw. leniwej pianki, która reaguje na temperaturę ciała i ciężar użytkownika i dostosowuje się do kształtu jego ciała. Materac w ten sposób rozkłada punkty nacisku i zapewina maksymalny komfort snu. Pianka termoelastyczna jest bardzo przyjazna dla kręgołupa i stawów oraz poprawia krążenie. Sprężyny kieszeniowe multipocket dają pewność optymalnego dopasowania materaca do kształtu ciała. Zastosowane technologie wykorzystywane są w produkcji artykułów zapobigających bólom uciskowym, tworzeniu się odleżyn oraz wszelkiego rodzaju dolegliwości kręgosłupa.

Inowacyjny pokrowiec Shenergy Premium pikowany ociepliną posiada zamek rozłączny, dzięki któremu można wyprać dwie części osobno. Dzianina ta posiada Certyfikat Oeko-Tex 100. Pokrowiec jest wyposażony w specjalną taśmę wentylującą 3D, wszytą dookoła, dzięki której materac znacznie lepiej oddycha.


Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.