Materac PerDormire King 11

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał pianka termoelastyczna
Dodatkowe wykończenie pokrowca antyalergiczny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 10 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianką termoelastyczną pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.

Producent

PerDormire

Opis

Materac King 11 jest najnowszym osiagnięciem połączenia naturalnej, morskiej pianki z pianką dopasowującą sie do ciała co oferuje użytkownikom niezrównany komfort podczas snu. Materac wykonany jest z dwóch warstw pianki Sea Foam.
Ten wyjątkowy materiał opracowany z zastosowaniem innowacyjnej technologii specjalnie dla potrzeb sektora produktów przeznaczonych do relaksu, powstał w wyniku wykorzystania naturalnej gąbki morskiej, charakteryzującej się dziesięciokrotnie wyższymi zdolnościami do zatrzymywania cząstek powietrza w porównaniu z tradycyjnymi piankami.

Górna warstwa z Visco Mind® w przyjemny sposób zmienia swój kształt, dopasowując się do każdej części ciała ograniczając bóle powodowane nieprawidłowym ułożeniem podczas snu.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Termoelastyczne PerDormire

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.