Materac PerDormire Confort Grey - wyprzedaż z ekspozycji

Rabat
30 %
Kontynuuj zakupy...
Pokaż warianty
i ceny
... sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym.
Pokaż sklepy

Dane techniczne

Materiał pianka termoelastyczna
Twardość Na skale od 1 do 5 jest 1 najmiększym i 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą także pomóc następne formulacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimatce
5bardzo twardyna dywanie
3
Nośność 100 kg
Całkowita wysokość materaca 23 cm
Wysokość wnętrza 20 cm
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pianka termoelastyczna poprawia komfort użytkownika i posiada wybitne właściwości ortopedyczne. 2,5 cm pianki termoelastycznej Visco wszytej do pokrowca
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 6 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianki wysokoelastycznej pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Antidekubitny efekt matracy z leniwej, termoelastycznej pianki umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.

Producent

PerDormire

Opis

Materac Confort Grey jest przeznaczony dla osób ceniących pewne i stabilne podparcie oraz chcących posiadać produkt wyjątkowej urody. Wnęrze materaca składa się z aż 20 cm zimnej pianki, która przyjemnie i stabilnie podpiera ciało dla zapewnienia zdrowego snu. Pokrowiec materaca z wypełnieniem 2,5 cm pianką Visco daje ergonomiczne podparcie dla ciała. Inną właściwością pokrowca jest poprzecznie umieszczony pas wentylacyjny Air Space mający zapewnić doskonałe krążenie powietrza pomiędzy pokrowcem a wnętrzem materaca. Oryginalny DESIGN pokrowca oraz 23 cm wysokości materaca powoduje, że Confort Grey świetnie komponuje się z łóżkami kontynentalnymi.


Czas dostawy

Warianty wysyłane w ciągu 3 dni roboczych:
żaden
Najszybsza wysyłka
w 25 dniach roboczych

Opcje produktu

90x200 1 450 zł
1 015 zł
na zamówienie

Dostawa 25 dni roboczych

szt.
160x200 2 710 zł
1 897 zł
na zamówienie

Dostawa 25 dni roboczych

szt.
180x200 3 360 zł
2 352 zł
na zamówienie

Dostawa 25 dni roboczych

szt.
Nie typowy rozmiar Rozmiar i cena nie typowego zamówienia
Całkowity koszt

Dostawa od 15 zł
Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.

Joanna, 27. 11. 2017

Krótko używany, więc jeszcze ciężko o realną ocenę. Na chwilę obecną wydaje się być wygodny, a to w materacu najważniejsze.

wygodny

brak

0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną. Czy ona pomogła też Tobie? Tak Nie