Materac PerDormire Cashmere Plus

Kontynuuj zakupy...
Pokaż warianty
i ceny
... sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym.
Pokaż sklepy

Dane techniczne

Materiał pianka termoelastyczna
Twardość Na skale od 1 do 5 jest 1 najmiększym i 5 najtwardszym materacem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą także pomóc następne formulacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimatce
5bardzo twardyna dywanie
2 ( jak na materacu dmuchanym)
Nośność 150 kg
Zdejmowany pokrowiec Czterostronny zamek błyskawiczny pozwala na pranie każdej połówki pokrowca oddzielnie. Idealne dla osób posiadających małe pralki. tak
Pranie 30 °C
Całkowita wysokość materaca 28 cm
Wysokość wnętrza 25 cm
Pokrowiec Mieszanka bawełny i włókien kaszmirowych zapewnia doskonałą termoregulację i jest jedwabiście delikatna w dotyku. mieszanka bawełny i poliestru z dodatkiem włókna z kaszmiru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pianka termoelastyczna poprawia komfort użytkownika i posiada wybitne właściwości ortopedyczne. 2 cm pianki ViscoMind Soft Touch wszytej w pokrowiec
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 6 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z bio pianką termoelastyczną pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Niespokojnemu snu Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.
Stresowi Naturalne materiały i esencje mają pozytywny wpływ na wysoką jakość snu i umacniają rewitalizujący sen i psychikę
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Antidekubitny efekt matracy z bio termoelastycznej pianki umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Obciążeniu ciała elektrosmogiem Materace z materiałów naturalnych pozbawiają ciało elektrosmogu gromadzonego podczas całego dnia.

Producent

PerDormire

Opis

Materac Cashmere Plus sprawi, że w trakcie Twojego snu poczujesz miłe, delikatne otulenie dzieki włóknom kaszmiru w pokrowcu.

Hipoalergiczny pokrowiec materaca dla zwiększenia komfortu został dodatkowo wyposażony w warstwę piany Visco Mind Soft Touch, która dokładnie dopasowuje się do kształtu Twojego ciała.

Wnętrze materaca składa się z 3 warstw, które zapewniają idealne podparcie dla Twojego kręgosłupa i rozluźniają mięśnie dzięki komfortowej warstwie piany termoelastycznej Visco Mind oraz dwóm warstwom piany wysokoelastycznej Waterfoam o różnych twardościach.

Materac Cashmere Plus dzięki ściąganemu pokrowcowi, który mozna prać, oraz innowacyjnemu pasowi wentylacyjnemu Air Space zapewnia maksymalną oddychalność i higienę w trakcie użytkowania.

Dodatkową zaletą materaca są uchwyty w pokrowcu umożliwiające łatwe przenoszenie i obracanie materaca.


Czas dostawy

Warianty wysyłane w ciągu 3 dni roboczych:
żaden
Najszybsza wysyłka
w 25 dniach roboczych

4 tygodnie

Opcje produktu

80 x 200 3 790 zł
na zamówienie

Dostawa 25 dni roboczych

szt.
90 x 200 3 790 zł
na zamówienie

Dostawa 25 dni roboczych

szt.
140x200 6 820 zł
na zamówienie

Dostawa 25 dni roboczych

szt.
160x200 7 090 zł
na zamówienie

Dostawa 25 dni roboczych

szt.
180x200 8 770 zł
na zamówienie

Dostawa 25 dni roboczych

szt.
Nie typowy rozmiar Rozmiar i cena nie typowego zamówienia
Całkowity koszt

Dostawa od 15 zł
Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.