Materac PerDormire Aries

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Całkowita wysokość materaca 28 cm
Wysokość wnętrza 28 cm
Dodatkowe wykończenie pokrowca antyalergiczny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 10 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianką termoelastyczną pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego
Bólu stawów
Niespokojnemu snu
Problemom z krążeniem

Producent

PerDormire

Opis

Aries to materac skonstruowany w celu zapewnienia pełni dobrego samopoczucia. Doskonała konstrukcja zapewnia odpowiednie wsparcie dla mięśni i kręgosłupa, zmniejsza ilość przewracania się z boku na bok w nocy, które zakłucają sen oraz reguluje temperaturę ciała dla dobrego i spokojnego snu.

Wnętrze materaca składa się z 4 warstw. Góna z Visco Mind Clima Fresh, który jest w stanie absorbować ciepło ludzkiego ciała, jednocześnie zapewniając komfort termiczny podczas odpoczynku. Redukując nacisk na nasze ciało.

Trzy pozostałe warstwy wykonane z Waterfoam o róznej gęstości zapewniają optymalne podparcie dostosowując sie do potrzeb różnych obszarów ciała, a w szczególności kręgosłupa.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Termoelastyczne PerDormire

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.