Materac Maxim

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał Rubex Nawaro, Rubex Mono Cell. Wysokoelastyczna, proekologiczna pianka. bio pianka
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
2 (jak na na materacu dmuchanym)
Zdejmowany pokrowiec Czterostronny zamek błyskawiczny pozwala na pranie każdej połówki pokrowca oddzielnie. Idealne dla osób posiadających małe pralki. tak
Pranie 30 °C
Całkowita wysokość materaca 20 cm
Pokrowiec Pokrowiec pikowany miękkimi, oddychającymy włóknami klimatycznymi zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci. Pokrowiec ogranicza rozwój pleśni i bakterii, jest idealny dla alergików. Zmniejsza wchłanianie płynów do materaca. mieszanka bawełny i poliestru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 10 lat na wypełnienie, 2 lata na pokrowiec

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace Metzeler pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Materac zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Specjalny materiał umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Materac stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.

Producent

Metzeler

Opis

Materac Maksim, to kolejny materac bardzo wysokiej jakości firmy Metzeler. Dzięki 7 ergonomiczym, symetrycznym strefom materac idelanie dopasuje się do kształtu ciała. Strefa komfortu w rejonie barków i bioder. Miękkie podłoże umożliwia łagodne zagłębienie się w materacu.
Puszysty pokrowiec z materiału pikowanego z miękkimi, oddychającymi włóknami klimatycznymi łatwo odprowadza wilgoć i zapwnia suchy, przyjemny klimat snu.
Materiał materaca to blok z wysokoelastycznego, proekologicznego Rubexu Nawaro.


Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Bożena, 30. 7. 2013 23:05

Witam,
Chcę kupić materac Maxim firmy Metzeler o wymiarach 140x 200 ,Za ile dni mogę go otrzymać ?
B. Rumińska
Mój telefon : 503 703 936


2. 8. 2013 10:36

Dzień dobry,

cena mataraca Metzeler Maxim w rozmiarze 140 x 200 cm jest 2 250 zł.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia
DlaSpania Team

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.