Materac KALIPSO - zdejmowany pokrowiec

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał lateks
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3 (jak na tapczanie)
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60°C
Całkowita wysokość materaca 22 cm
Pokrowiec Pokrowiec Aloe vera z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. mieszanka bawełny i poliestru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Tkanina Aloe jest nasączona żelem aloesowym, który chroni, pielęgnuje skórę działa nawilżająco i nadaje jej elastyczność. Tkanina jest miękka i przyjemna w dotyku. aloe vera
Gwarancja 2 lata

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Twardą płytę Twarda płyta lub podłoga jest podstawowym typem ułożenia materaca. Jedyną zaletą jest jej niska ceny, lecz nie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace lateksowe pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Dzięki właściwościam materiału wnętrza dochodzi podczas snu do rozwolnienia i złagodzenia Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego.
Bólu stawów Materac lateksowy umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Przejawom alergii Użyte materiały zabraniają rozwojowi roztoczy i alergenów w wnętrzu materaca i utrzymują wysoką higienę łóżka.

Producent

Janpol

Opis

Dwustronny kieszeniowy materac Kalipso idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. 7 stref twardości zapewnia podparcie nie tylko da krągosłupa, gwarantuje pełne podparcie na całej długości ciała. Sprężynowe wnętrze jest obustronnie obłożone włókniną filcową a następnie płytami lateksowymi o grubości 4 cm. Płyty te zapobiegają rozwojowi bakterii, nie wchłaniają kurzu i alergenów, materac jest idealny dla laergików.

Materac jest odwracalny.

Zastosowanie najwyższej jakości pokrowca Aloe Vera gwarantuje najlepsze warunki snu. Dzianina ta posiada Certyfikat Oeko-Tex 100. Pokrowiec jest pikowany obustronie ociepliną, jest wyposażony zamkiem błyskawicznym dookoła i można go prać wielokrotnie. Po obu stronach materaca jest komplet uchwytów.


Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.