Lux Estate Plush Stearns & Foster

Dane techniczne

Twardość 4
Nośność 150 kg
Całkowita wysokość materaca 45 cm
Wysokość wnętrza 45 cm
Gwarancja 10 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn
Kobiet

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • statyczny stelaż

Producent

Stearns & Foster

Opis

Znajdź niezwykłe detale i nieporównywalny komfort w każdej warstwie materaca Lux Estate™ Plush. Od kaszmiru i jedwabiu w pokrowcu przez ręczne pikowanie i warstwę bawełniano-wełnianą, każdy akcent i szczegół tego materaca przynosi wyjątkowy luksus. Doświadczenie obcowania z Lux Estate™ Plush jest nie do opisania. To najznakomitszy materac jaki mamy do zaoferowania.
Każdy materac Lux Estate™ Plush oferuje dodatkowy luksus dzięki wyściółce bawełniano – wełnianej. Używamy wyjątkowego połączenia najlepszej bawełny pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych i wełny z Nowej Zelandii, aby stworzyć tę komfortową warstwę, która umiejscowiona jest tuż nad sprężynami, aby dostarczać niezrównany komfort.
Pod wkładkami znajdują się wykonane ze stopu tytanu sprężyny IntelliCoil™, które wykonane są w specjalnej technologii sprężyny w sprężynie dla dopasowanego komfortu i głębokiego podparcia. Aby umożliwić niezakłócony sen zastosowano system PrimaVent™, poprawiający wentylację materaca.
Wyjątkowe ręczne pikowanie uzupełnia zalety materaca Lux Estate™ Plush. Aby proces przebiegał z odpowiednią precyzją potrzeba dwóch utalentowanych rzemieślników, którzy łączą ze sobą wszystkie warstwy materaca. Rezultatem jest bardziej elastyczny i wytrzymały materac – oraz regenerujący sen.


Opcje produktu

140 x 200 20 318 zł
na zamówienie

Dostawa 40 dni roboczych

szt.
160 x 200 21 770 zł
w magazynie

Dostawa 10 dni roboczych

szt.
180 x 200 23 222 zł
w magazynie

Dostawa 10 dni roboczych

szt.
200 x 200 24 674 zł
na zamówienie

Dostawa 40 dni roboczych

szt.
Kolor/Tkanina:

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.