Lukano - tapicerowane łóżko (eko skóra)

Dane techniczne

Materiał eko-skóra
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 2 lata

Producent

Vieri Divani

Opis

Modernistyczna kolekcja Lukano odznacza się minimalistyczną bryłą, która doskonale wypełni przestrzeń każdej nowocześnie zaaranżowanej sypialni. Centralny punkt stanowi miękkie wyścielone eko skórą wezgłowie. Materac osadzony jest na stelażu klepkowym i podwieszony na oryginalnej ramie pokrywanej naturalną fornirą.

Całość dopełniają dwa stoliki nocne z szufladami otwieranymi w systemie „dotykowym” Tip On, elegancka komoda, a także toaletka wraz z lustrem. Idealnym uzupełnieniem zestawu jest szafa dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb. Kolekcja wykonana jest z forniry orzecha amerykańskiego. Opcjonalnie sypialnia może być wykonana z forniry dębowej lub bukowej umożliwiającej dowolne wybarwienie dopasowane do wnętrza mieszkania.

Zadaniem sztucznych skór jest maksymalnie wierne odwzorowanie skór naturalnych. Są wytrzymałe, przepuszczają powietrze i estetyką nie odbiegają w dużym stopniu od właściwości skór naturalnych. Lico sztucznej skóry formuje się tak by maksymalnie przypominało lico skóry naturalnej. Skóry ekologiczne przy porównywalnych właściwościach fizycznych i użytkowych posiadają znacznie niższą cenę.

Wybrane wybarwienie drewna proszę napisać do notatki.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Lite drewno Tapicerowane

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.