Łóżko Miriam - wyprzedaż z ekspozycji

Dane techniczne

Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 2 lata

Opis

Miriam – łóżko o tradycyjnym designie Podstawowym materiałem do produkcji łóżka Miriam jest laminowana eko-paździerzowa płyta z deseniem Dąb Creme lub Biały Werdeo grubościach 18 i 36 mm. Laminat jest mocno impregnowany, tak więc materiał ten jest bardzo odporny na codzienne użycie i jego żywotność można uznać za niezniszczalną. Wszystkie krawędzie są wyposażone w bardzo odporne krawędzie ABS o grubości 1 lub 2 mm.

Dno schowków i bocznych szuflad jest z białej płyty pilśniowej, grubość 3,3 mm. Listwy nośne do stelaży są wykonane z litego świerku i można je przymocować na kilku wysokościach do bocznicy łóżka, dostosowując optymalną wysokość powierzchni łóżka.

Wymiary

Wymiary łóżka podane są poniżej. Całkowita wysokość powierzchni łóżka jest zależna od wybranego materaca i wysokości stelaża ułożonego na listwach przymocowanych do bocznicy łóżka. Dlatego zalecamy wysokość powierzchni wybranego łóżka konsultować z handlowcem Dlaspania.

Wysokość wezgłowia: 100 cm
Wysokość szczytu nożnego: 45 cm
Wysokość górnej krawędzi boku łóżka od podłogi: 45 cm
Wysokość ramy bocznej: 21 cm Własne wymiary łóżka:
168x219 cm dla materaca 160x200 cm
188x219 cm dla materaca 180x200 cm

Schowki i stoliki nocne

Łóżko Miriam można uzupełnić praktycznym schowkiem w postaci bocznej szuflady lub skrzyni pod łóżkiem dostępnej od górnej części łóżka.

Do łóżek oferujemy również praktyczne stoliki nocne w deseniu łóżka, z którymi można stworzyć wyjątkowe wnętrze całej sypialni.

Łóżko standardowo jest dostarczane bez stelaża i materaca. Zalecamy dodatkowo zamówić montaż łóżka, który jest bardziej skomplikowany i trwa ok. 2 godzin. Częścią opakowania jest instrukcja montażu, w przypadku samodzielnego montażu.

Łóżka są dostępne na ekspozycjach w salonach na terenie całej Polski, przed zakupem prosimy o wcześniejszy kontakt.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Łóżka designerskie Łóżka

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.