Łóżko Margret

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał tkanina
Gwarancja 8 lat

Producent

Hollandia

Opis

Szukasz wysokiej jakości i nowocześnie wyglądającego łóżka, które już na dzień dobry przekona Cię nie tylko swoim designem, ale także funkcjonalnością? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną opcję w postaci unikalnego pod względem technologii systemu sypialnianego Margret.

System sypialniany Margret ma wszystko to, czego oczekujesz od doskonałego łóżka. Łóżko jest zrobione z wysokiej jakości materiałów i dzięki regulowanemu stelażowi oferuje nam lepszy i zdrowszy sen, a także większą wygodę spania.

Dzięki stelażom wbudowanym bezpośrednio w korpus łóżka mogliśmy pominąć ściany boczne, w ten sposób całe łóżko sprawia wrażenie bardziej subtelnego i eleganckiego. Co więcej, nie musisz zawracać sobie głowy skomplikowanym wyborem, dzięki kombinacji poszczególnych części uzyskasz doskonałe łóżko przygotowane do codziennego wypoczynku. Połączenie elementów tego systemu do spania jest wyjątkowe i zaoferuje Ci naprawdę tylko to, co najlepsze.

Ciekawym elementem jest także podwyższony front przy nogach, który dodaje łóżku z materacami spójności. Łóżko posiada wbudowany uchwyt materaca znajdujący się przy nogach łóżka, którego zadaniem jest zapobieganie przesuwaniu się materaca podczas zmieniania pozycji. Gdy już dopasujesz pozycję łóżka do swoich potrzeb i dla swojej wygody, nie musisz się obawiać, że dojdzie do wysunięcia materaca – będzie bezpiecznie przez cały czas na swoim miejscu.

• Szerokość łóżka (dla materaca 180cm): 195cm • Długość łóżka (dla materaca 200cm): 228cm • Front łóżka wysokość: 120 cm (od podłogi) • Wysokość nogi: 12 cm


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Tapicerowane Hollandia

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.