Łóżka designerskie

Łóżka designerskie

Łóżka z kolekcji designerskiej stanowią cenowo konkurencyjną opcję dla łóżek drewnianych. Ich konstrukcja zaskakuje zrównoważonym stosunkiem jakości i przystępnej ceny, ale również w projektowaniu, łóżka mogą dostarczyć wnętrzom odrobinę indywidualności.

wyszukano 1 pozycji

od do

Łóżko Marika

Rabat
20 %
Łóżko Marika

Łóżko Marika tradycyjna konstrukcja z kolekcji DlaSpania

669 zł
535 zł
1 339 zł
1 071 zł
widok produktu
W górę

Nowoczesny design w sypialni.

Jakości łóżka z kolekcji projektanta ściółkowego ProSpánek są niedrogie i stylowe rozwiązanie. Dzięki różnorodnej występując jako stożkowe lub kopulaste twarze łóżek, w połączeniu z eleganckimi ramkami i dwóch kolorów dezénům łóżku łatwo zintegrować w swojej sypialni i tworzą zwartą i przytulne miejsce na regerující snu i odpoczynku.

Wnętrze może być dodatkowo uzupełnione przez praktyczne szafkami lub miejsca poniżej złoża.

Deseń i wersje kolorystyczne łóżek 

Desenie i kolory łóżek designerskich DlaSpania

Powierzchnia i konstrukcja łóżka

Dokończyć projekty łóżko w White Oak Creme Werde i tworzy elegancki estetyczny wygląd, chroni łóżko i pozwala na łatwą konserwację.

Oprócz bezczasowym i nowoczesnej konstrukcja oferuje łóżko jakości Eco wiórowych płyt laminowanych przygotowane przez impregnację i mających silny trwałej krawędzi ABS. Takie zmodyfikowane melaminy gwarantuje wysoką wytrzymałość i dużą żywotność łóżko, które jest wzmacniane przez celowe projektowania i wykonawstwa. Projektowanie, Przetwarzanie i pościeli, aby sprostać nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Akcesoria łóżkowe z kolekcji designerskiej

Kolekcję designerską DlaSpania można rozwinąć o dodatki w postaci szafek nocnych oraz szuflad pod łóżka, aby wykorzystać miejsce pod łóżkiem.

Stoliki nocne

Stolik nocny

Stoliki nocne

Szuflady pod łóżko 

Szuflada pod łóżko

Szuflady pod łóżko


W górę