Livorno - tapicerowane łóżko (eko skóra)

Dane techniczne

Materiał eko-skóra
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 2 lata

Producent

Vieri Divani

Opis

Modernistyczna kolekcja Livorno odznacza się minimalistyczną bryłą, która doskonale wypełni przestrzeń każdej nowocześnie zaaranżowanej sypialni. Ekskluzywne łóżko wyposażone zostało w pojemnik na pościel oraz miękkie wyścielone eko skórą wezgłowie. Materac osadzony jest na stelażu klepkowym i podnoszony systemem pneumatycznym.

Całość dopełniają dwa stoliki nocne z szufladami otwieranymi w systemie „dotykowym” Tip On oraz elegancka komoda, a także toaletka wraz z lustrem. Idealnym uzupełnieniem zestawu jest szafa. Kolekcja wykonana jest z forniry orzecha amerykańskiego. Opcjonalnie sypialnia może być wykonana z forniry dębowej lub bukowej umożliwiającej dowolne wybarwienie dopasowane do wnętrza mieszkania.

Zadaniem sztucznych skór jest maksymalnie wierne odwzorowanie skór naturalnych. Są wytrzymałe, przepuszczają powietrze i estetyką nie odbiegają w dużym stopniu od właściwości skór naturalnych. Lico sztucznej skóry formuje się tak by maksymalnie przypominało lico skóry naturalnej. Skóry ekologiczne przy porównywalnych właściwościach fizycznych i użytkowych posiadają znacznie niższą cenę.

Wybrane wybarwienie drewna proszę napisać do notatki.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Lite drewno Tapicerowane

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.