Kołdry i poduszki zimowe

Bardzo ciepła pościel

Zimowa pościel charakteryzuje się małą wagą, niespotykaną lekkością i niezwykłymi właściwościami cieplnymi, szczególnie w okresie zimowym i dla marznących użytkowników. Między głównymi zaletami bardzo ciepłej pościeli są bardzo dobre właściwości izolacyjne, wspaniałe zapewnienie ciepła, właściwości antybakteryjne, lekkość, przewiewność i właściwości oddychające.

wyszukano 0 pozycji

od do

W górę

Zimowa pościel charakteryzuje się małą wagą, niespotykaną lekkością i jednocześnie niezwykłymi właściwościami cieplnymi, szczególnie w okresie zimowym i dla marznących użytkowników. Między główne zalety średnio ciepłej pościeli należy odprowadzanie wilgoci z ciała, doskonała termoregulacja w łóżku, działanie antybakteryjne, lekkość, przewiewność i właściwości oddychające. Jest odpowiednia dla alergików.

Wypełnienie poduszek tworzy kombinacja poliestrowych kulek i specjalnych poliuretanowych pałeczek. Mieszanka ta służy do zapewnienia sprężystości, miękkości i stabilności poduszki. Wypełnienie bardzo ciepłych kołder tworzy wysokiej jakości włókno rurkowe o masie 400 g/m2.

Bardzo ciepła pościel oznacza przyjemny sen przez całą zimę.