Klinmam Tencel - Pościel całoroczna

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60 °C
Pokrowiec Delikatna satynowana tkanina lyocell zabezpieczona przeciw bakteriom. tkanina Lyocell
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Wypełnienie kołdry
ložní soupravy Klinmam s vysokým hygienickým standardem Markowe włókna Fillwell®HCS o dobrych właściwościach izolacyjnych są lekkie i przewiewne i nadawają kołdrze dobrą puszystość. Są zabezpieczone przeciw mikroorganizmom.
Włókna Fillwell®
Wypełnienie poduszki Połączenie kuleczek poliestrowych i pałeczek poliuretanowych, mieszanka zapewnia elastyczność, miękkość i stabilność poduszki. 50% kuleczki poliestrowe, 50% pałeczki poliuretanowe
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 2 lata

Rekomendacja

Pościel jest odpowiednia dla:
Mężczyzn
Kobiet
Dzieci

Pościel pomaga zapobiegać:
Nadmiernemu poceniu w łóżku Specjalny materiał, z którego jest kołdra wykonana, szybko odprowadzi wilgoć od ciała i zapewnia przyjemny mikroklimat niezbędny dla nieprzerwanego i spokojnego snu.
Przejawom alergii Dzięki możliwości prania w temperaturze 95°C dochodzi do niszczenia roztoczy i mikroorganizmów, kołdra oraz poduszka utrzymują wysoki standard higieniczny. Odpowiednie są przede wszystkim dla alergików.
Niespokojnemu snu Kołdra zapewnia w łóżku odpowiedni mikroklimat potrzebny dla spokojnego i nieprzerwanego snu. Eliminuje budzenie i prewracanie się podczas snu.

Producent

Klinmam

Opis

Pościel KLINMAM Tencel jest wykonana z włókien lyocell, wyprodukowanych przy użyciu nanotechnologii z celulozy drzewnej. Tkanina, która swe wyjątkowe właściwości użytkowe zawdzięcza nanowłóknom. Dają one nie tylko poczucie gładkości i ciekawy efekt wizualny dzięki swej regularnej strukturze i połyskowi, ale również zapewniają doskonałą absorpcję wilgoci i jej odprowadzanie do środowiska. Materiał ten jest zarazem przewiewny i antybakteryjny.Wypełnienie kołdry: delikatne, profilowane, wydrążone włókna Klinmam HCS o doskonałych zdolnościach izolacji termicznej i odporności przeciwko mikroorganizmom, pozwalające utrzymać idealną do spania temperaturę.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Całoroczne Klinmam

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.

Adrian Jurek, 29. 3. 2018

towar zgodny z opisem, spi się rewelacyjnie, wygoda i komfort, polecam!

1 z 3 osób uznało tę recenzję za pomocną. Czy ona pomogła też Tobie? Tak Nie