Klinmam Outlast - kołdra całoroczna - Zestaw utrzymujący optymalną temperaturę w łóżku

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60 °C
Pokrowiec Delikatna gęsta tkanina perkalowa ze 100% bawełny z warstwą termoregulacyjnego materiału Outlast®, opracowanego pierwotnie na potrzeby astronautów NASA. Outlast
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Wypełnienie kołdry
středně hřejivá přikrývka Klinmam s plněním Dreamfill Mieszanka dwu delikatnych trójwymiarowych wydrążonych włókien w kształcie Ω zwiększa zdolność izolacji termicznej o 35% w porównaniu z klasycznym włóknem przy zachowaniu niższej masy i dobrej puszystości.
Włókna Fillwell® Dreamfil
Wypełnienie poduszki Połączenie kuleczek poliestrowych i pałeczek poliuretanowych, mieszanka zapewnia elastyczność, miękkość i stabilność poduszki. 50% kuleczki poliestrowe, 50% pałeczki poliuretanowe
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 2 lata

Rekomendacja

Pościel jest odpowiednia dla:
Mężczyzn
Kobiet
Dzieci

Pościel pomaga zapobiegać:
Problemom z termoregulacją Termoregulacyjny materiał Outlast z funkcią "klimatyzacyjną" reguluje przegrezwanie i nocne pocenie się, absorbuje nadmiar ciepła i pomaga wyrówywać zmiany temperatury podczas nocy.
Niespokojnemu snu Kołdra zapewnia w łóżku odpowiedni mikroklimat potrzebny dla spokojnego i nieprzerwanego snu. Eliminuje budzenie i prewracanie się podczas snu.

Producent

Klinmam

Opis

Zestaw Outlast Wellness zawiera wyjątkową technologię, która była opracowana na potrzeby lotów kosmicznych NASA. Świadczą o tym doskonałe właściwości termoregulacyjne, które zostały przeniesione z kosmosu bezpośrednio do twojej sypialni. Produkty w aktywny sposób wyrównują temperaturę w łóżku. Nie będziesz się nieustannie wybudzać ze snu z powodu nadmiernego ciepła, czy chłodu i w ten sposób będziesz się cieszyć spokojnym i głębokim snem.
Spiralne włókna znajdujące się wewnątrz doskonale dbają o lekkość i puszystość. Kołdra i poduszka pozostają wciąż miękkie i puszyste. Włókna te mają bardzo długą żywotność, którą wspiera dodatkowo podwójny pokrowiec. Pokrowiec można w łatwy sposób zdjąć i wyprać, bez potrzeby prania całej poduszki. Chroni środek poduszki przed zanieczyszczeniami dla większej czystości i świeżości w łóżku.
Specjalny szew kołdry powoduje, że kołdra doskonale dopasowuje się i opatula ciało z każdej strony dla lepszej izolacji i większego komfortu podczas snu. Naturalny materiał, jakim jest satynowa bawełna obejmie cię przyjemnie podczas snu. Przyjdź do naszych salonów DlaSpania i wybierz kołdrę i poduszkę dla siebie, a nasi specjaliści chętnie pomogą z idealnym wyborem dla ciebie.

Kluczowe właściwości:
• Aż o 20% bardziej puszysta kołdra
• Długa żywotność i niezawodność
• Podwójny pokrowiec poduszki zwiększający żywotność
• Możliwość regulacji wysokości poduszki dla idealnej wygody
• Przyjemna tkanina perkalowa ze 100% bawełny
• Termoregulacyjny materiał Outlast® ograniczający potliwość


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Całoroczne Klinmam

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.

Justyna, 24. 2. 2020

Nie polecam zakupu tej kołdry. Nie ma właściwości zawartych opisie. Za każdym razem, kiedy próbowałam pod nią spać okropnie się pociłam (a nie mam problemów z potliwością i to 1 kołdra pod którą tak mam) i byłam przegrzana (a także inne osoby, które poprosiłam o jej przetestowanie). Technologia Outlast to ściema. Zamiast termoregulacji i komfortu - nieprzespane noce (ciągłe budzenie się, wietrzenie pokoju, próbowanie spania różnych warunkach). Zmarnowane pieniądze (kołdra leży na półce, bo nie jestem w stanie jej używać). Zakupiłam ją na innej stronie niż ta (moja reklamacja nie została uznana- argumentacja- odczucia i przyzwyczajenia nie podlegają reklamacji).

-ładny wygląd

- opis niezgodny z produktem

- termoregulacja nie działa

-pocenie się i przegrzewanie

-cena nieadekwatna (pod najtańszą kołdrą z marketu śpi się lepiej)

1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną. Czy ona pomogła też Tobie? Tak Nie